Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2018, 19:25

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Mad Max i Trackmania Turbo w kwietniu w PlayStation Plus

Sony odpowiedziało Microsoftowi na Games with Gold. Posiadacze konsol PlayStation opłacający abonament PlayStation Plus otrzymają w kwietniu m.in. gry Mad Max oraz Trackmania Turbo.

Postapokaliptyczny Mad Max trafi na nasze dyski w przyszłym miesiącu. - Mad Max i Trackmania Turbo w kwietniu w PlayStation Plus - wiadomość - 2018-03-28
Postapokaliptyczny Mad Max trafi na nasze dyski w przyszłym miesiącu.

Znamy już gry, które w kwietniu pojawią się na konsolach Xbox w ramach Games with Gold, więc teraz czas na odpowiedź firmy Sony. Aktywni abonenci usługi PlayStation Plus mogą liczyć na przygodową grę akcji Mad Max z 2015 roku. Podczas zabawy tytułowy bohater przemierza pustkowia w poszukiwaniu części potrzebnych do złożenia nowego samochodu. Projekt dostępny będzie w wersji na konsolę PlayStation 4, tak samo jak i Trackmania Turbo, czyli kolejna odsłona szalonych gier wyścigowych tworzonych przez ekipę Nadeo.

Posiadacze PlayStation 3 otrzymają In Space We Brawl, czyli kosmiczną strzelaninę przeznaczoną głównie do zabawy w multiplayerze. Do tego dojdzie gra wyścigowa Toy Home. Natomiast użytkownicy handhelda PlayStation Vita pograją w dwuwymiarowego beat ‘em upa 99VIDAS oraz zręcznościowe Q*Bert Rebooted, które otrzymamy też w wersji na PlayStation 3 i PlayStation 4.

Wszystkie projekty będą dostępne od 3 kwietnia. W tym samym dniu zakończy się bieżąca oferta, w ramach której możecie zgarnąć następujące produkcje:

  • Bloodborne (PS4),
  • Ratchet and Clank (PS4),
  • Legend of Kay Anniversary (PS3),
  • Mighty No. 9 (PS3 i PS4),
  • Claire: Extended Cut (PS Vita i PS4),
  • Bombing Busters (PS Vita i PS4).