Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2015, 09:50

autor: Renox

Mad Max – zobacz 14-minutowy materiał z rozgrywki

W sieci pojawił się 14-minutowy gameplay z gry Mad Max produkcji studia Avalanche. Materiał opublikowany na kanale BestTop pozwala zobaczyć między innymi swobodną rozwałkę, a także widowiskową jazdę w tumanach kurzu po bezdrożach zniszczonego przez wojnę Pustkowia.

Wczoraj firma Warner Bros. Interactive Entertainment oraz studio Avalanche ujawniły wymagania sprzętowe gry Mad Max w wersji na komputery PC. W sieci pojawił się wówczas również efektowny zwiastun gry, który także znajdziecie w podlinkowanej wcześniej wiadomości. Tym razem mamy dla Was aż 14-minutowy gameplay ze wspomnianego tytułu. Nagranie pochodzi oczywiście z trwających właśnie tragów gamescom 2015 i upublicznione zostało w serwisie YouTube za pośrednictwem kanału BestTop.

Umieszczony u góry nowinki materiał pozwala zobaczyć przede wszystkim to, co ma stanowić główny motor napędowy omawianego tytułu – nieskrępowaną rozwałkę i efektowną jazdę po wyniszczonym przez wojnę Pustkowiu. Nie brakuje tu jednak również tych sekwencji, podczas których bohater jest bezpośrednio sterowany przez jednego z prowadzących pokaz.

Słowem przypomnienia warto dodać jeszcze, że Mad Max zadebiutuje na naszym rodzimym rynku 4 września 2015 roku. Gra trafi na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Mad Max zadebiutuje na światowym rynku 1 września 2015 roku. W Polsce gra ukaże się trzy dni później nakładem firmy Cenega. - Mad Max – zobacz 14-minutowy materiał z rozgrywki - wiadomość - 2015-08-07
Mad Max zadebiutuje na światowym rynku 1 września 2015 roku. W Polsce gra ukaże się trzy dni później nakładem firmy Cenega.

Ostatnia aktualizacja: 2015-08-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mad Max

Mad Max