Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 stycznia 2022, 22:01

Lunar New Year Sale w Epic Games Store, wykorzystaj swój kupon

Do 10 lutego w Epic Games Store trwa wyprzedaż z okazji Nowego Roku Księżycowego. Wykorzystując kupon na 40 złotych, w atrakcyjnych cenach można zakupić takie gry jak Assassin’s Creed: Odyssey, Borderlands 3, Chernobylite, Cyberpunk 2077 czy Kena: Bridge of Spirits.

Rozpoczęła się wyprzedaż z okazji Nowego Roku Księżycowego w Epic Games Store. Powróciły przy tym kupony rabatowe o wartości 40 zł, ale tym razem tylko po jednym na użytkownika. Swoją zniżkę (odbierzecie ją tutaj po zalogowaniu się) można wykorzystać przy zakupie gier kosztujących co najmniej 59,99 zł. Jakich konkretnie? To już zależy od Was – wydaje się jednak, że szczególnie warto zainteresować się takimi tytułami jak Battlefield 2042, Borderlands 3, Chernobylite, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Horizon: Zero Dawn, Kena: Bridge of Spirits czy Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Więcej wybranych ofert znajdziecie na poniższej liście. Natomiast klikając w zielony przycisk, przejdziecie do podstrony ze wszystkimi objętymi promocją grami. Wyprzedaż potrwa do 10 lutego do godziny 16:00 czasu polskiego.

Wyprzedaż z okazji Nowego Roku Księżycowego w Epic Games Store

Lunar New Year Sale w Epic Games Store – wybrane oferty:

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.