Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2022, 22:43

Pierwszy gameplay z UFL; Cristiano Ronaldo twarzą darmowego konkurenta serii FIFA

Do sieci trafił dziś pierwszy gameplay z gry UFL – darmowego symulatora piłki nożnej, mającego być konkurencją dla serii FIFA i eFootball. W promocji tytułu wziął udział piłkarz Manchesteru United, Cristiano Ronaldo.

Zgodnie z obietnicą deweloperów, do sieci trafił dziś pierwszy gameplay z gry free-to-play UFL, która może stać się konkurentem nie tylko dystrybuowanego w ten sam sposób eFootball 2022, ale i serii FIFA. Odpowiedzialna za tę produkcję firma Strikerz Inc. przygotowała dość długi – bo niemal 19-minutowy – materiał, ale „mięska” jest w nim stosunkowo mało. Interesujący nas fragment rozpoczyna się w 14:48.

Przedstawiony również został ambasador gry. Okazało się, że twarzą UFL będzie nie kto inny jak sam Cristiano Ronaldo. Na potrzeby materiału piłkarz Manchesteru United powiedział nawet kilka słów do kamery (nie żebyśmy dowiadywali się z nich czegoś szczególnego). Wysłuchacie ich, przewijając powyższy filmik do 13:32.

Niestety nie poznaliśmy daty premiery UFL. Dostaliśmy jedynie zapewnienie, że tytuł ukaże się w 2022 roku, ale „nie wcześniej, niż będzie gotowy”. Kolejne informacje na jego temat mają natomiast zostać ogłoszone „wkrótce”. Cóż, pozostaje czekać.