Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2022, 09:44

Darmowy rywal FIFA i eFootball opóźniony, tę grę promuje Cristiano Ronaldo

W UFL jednak nie zagramy w tym roku. Deweloperzy potrzebują więcej czasu, by dopracować grę.

W UFL jednak nie zagramy w tym roku. Premiera nowego konkurenta FIF-y została przesunięta na 2023 rok. Twórcy poinformowali o swojej decyzji w materiale wideo, w którym wytłumaczyli jej powody.

Deweloperzy potrzebują więcej czasu

W materiale twórcy zdradzili, że ich celem jest dostarczenie graczom pełnoprawnej produkcji AAA, która swoją jakością nie odbiega od dzieł konkurencji. Do osiągnięcia tego potrzebują zaś nieco więcej czasu.

Deweloperzy poświęcą go na wprowadzenie poprawek kluczowych mechanik oraz ulepszenie sztucznej inteligencji. Lifting ma przejść również oprawa graficzna.

Darmowy rywal FIFA i eFootball opóźniony, tę grę promuje Cristiano Ronaldo - ilustracja #1
Ambasadorem UFL został Cristiano Ronaldo. Piłkarz z pewnością chciałby, aby gra reprezentowała najwyższą jakość | Źródło: Strikerz Inc.

Jednocześnie twórcy wyznali, że aktualnie UFL jest ukończone w około 80%. W najbliższym czasie zamierzają zaś publikować kolejne materiały z gry, na bieżąco informując nas o postępach. W grudniu powinniśmy otrzymać konkretną datę premiery produkcji. Gra trafi na PS4 i PS5 oraz Xboksy One i Series S/X.

  1. UFL – oficjalna strona

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Na GRYOnline.pl opublikował masę newsów, nieco recenzji oraz trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl oraz pełni funkcję młodszego specjalisty SEO. Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu; później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na nieistniejący już portal filmowy. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów, o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej