Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2014, 10:25

autor: Meehow

Lords of the Fallen – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej

Lords of the Fallen, nazywane przez niektórych polskim Dark Souls, zadebiutuje na rynku w dwóch wersjach – standardowej i kolekcjonerskiej. Znamy już ich ceny, a także zawartość bogatszego wydania.

Lords of the Fallen – Edycja Kolekcjonerska - Lords of the Fallen – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2014-09-12
Lords of the Fallen – Edycja Kolekcjonerska

Lords of the Fallen – polski slasher nazywany przez niektórych polskim Dark Souls – zadebiutuje na rynku w dwóch wersjach: standardowej i kolekcjonerskiej. Poznaliśmy ceny, a także zawartość bogatszego wydania. Sugerowana cena detaliczna „zwykłego” Lords of the Fallen wynosi 109 złotych na pecety i 219 złotych na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gracze zainteresowani Edycją Kolekcjonerską będą musieli rozstać się z kwotą 399 złotych w przypadku wersji pecetowej lub 499 złotych w edycji konsolowej. Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Lords of the Fallen jest całkiem bogata, choć dość standardowa; do typowych elementów w rodzaju dodatków DLC, mapy świata czy oficjalnej ścieżki dźwiękowej z gry, dołączono ręcznie malowane popiersie głównego bohatera, Harkina, o wysokości 20 centymetrów. Wszystkie składniki Edycji Kolekcjonerskiej widoczne są na powyższej grafice.

Edycja Kolekcjonerska nie jest jednak jedynym niestandardowym wydaniem. Końcem lipca informowaliśmy o zawartości Edycji Limitowanej, która w porównaniu z wyżej przedstawioną jest uboższa o pudełko kolekcjonerskie, artbook, mapę świata gry i popiersie głównego bohatera, a także oferuje nieco inne dodatki DLC. W tej chwili nie wiadomo jednak, czy zostanie wydana na rodzimym rynku i jaka byłaby jej ewentualna cena.

Lords of the Fallen w Europie zadebiutuje 31 października. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi tej produkcji.