Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 września 2014, 10:35

autor: Jiker

Humble Mobile Bundle 7 wystartowało (m.in. Kingdom Rush Frontiers, Horn, Sorcery!)

Rozpoczęto siódmą edycję promocji Humble Mobile Bundle. Dzięki niej już za kilkanaście złotych można uzyskać dostęp do co najmniej sześciu uznanych gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android. W ofercie znajdują się takie tytuły jak The Tiny Bang Story, Horn, Kingdom Rush Frontiers oraz Heroes of Loot.

Doczekaliśmy się siódmej edycja akcji Humble Mobile Bundle, w ramach której za niewielkie pieniądze można wejść w posiadanie gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android. Tym razem w zestawie znalazło się sześć produkcji (kolejne zostaną dodane do zestawu wraz z upływem czasu), w tym tytuły takie jak The Tiny Bang Story, Kingdom Rush Frontiers oraz Heroes of Loot.

Wpłata na dowolnym poziomie otwiera dostęp do trzech produkcji mobilnych. Są nimi:

   • The Tiny Bang Story – gra przygodowa typu ukryte obiekty, utrzymana w onirycznym stylu charakterystycznym dla gier czeskiego studia Amanita Design (m.in. Samorost, Machinarium);
   • Color Zen w wersji Premium – relaksująca gra logiczna, posiadająca interesującą mechanikę rozgrywki bazującą na wypełnianiu ekranu kolorami;
   • Heroes of Loot – niezwykle dynamiczny, dwuwymiarowy dungeon-crawler, prosto ze stajni studia OrangePixel (Gunslugs, Super Drill Panic).

Po przebiciu kwoty średniej (w chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 3,99 dolary, czyli w przeliczeniu około 13 zł), system odblokowuje dostęp do trzech kolejnych gier:

   • Kingdom Rush Frontiers – kontynuacja jednej z najlepszych mobilnych gier typu tower defense;
   • Horn – przygodowa gra akcji w konsolowym stylu, charakteryzująca się efektowną grafiką i piękną ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Austina Wintory’ego (autora muzyki do Journey);
   • Sorcery! – interaktywna, pełna akcji opowieść fantasy, dająca graczowi wielkie pole do popisu w zakresie kreowania historii.

Do zestawu dołączono również ścieżki dźwiękowe pierwszych pięciu wymienionych gier. Jak to zwykle bywa w przypadku akcji Humble Mobile Bundle, w miarę rozwoju sytuacji do zestawu dodane zostaną kolejne tytuły. W momencie podjęcia decyzji o zakupie, gracz może rozdysponować zaoferowaną kwotę pomiędzy deweloperów, organizatorów akcji Humble Bundle, a także fundacje charytatywne Child’s Play Charity oraz Electronic Frontier Foundation.