Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2014, 11:37

autor: Góral

Lords of the Fallen - zaprezentowano walkę z bossem Infiltratorem

Twórcy gry Lords of the Fallen zaprezentowali nowy, kilkunastominutowy fragment rozgrywki, w którym zmierzono się z kolejnym bossem Infiltratorem. Produkcja ukaże się 31 października na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Twórcy gry Lords of the Fallen zaprezentowali kolejny fragment rozgrywki z wyczekiwanej produkcji. Tym razem pokazano walkę z mini bossem, który będąc blisko porażki regeneruje swoje zdrowie, ducha, pozwalającego odzyskać utracone w czasie śmierci doświadczenie oraz niebezpieczne pająki. Nie zabrakło także starcia z potężnym i zwinnym bossem określanym mianem Infiltratora. Krótko pisząc, kilkunastominutowy materiał obfituje w warte uwagi momenty i pozytywnie nastraja do zbliżającej się wielkimi krokami premiery. Lords of the Fallen ukaże się 31 października na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. W sprzedaży znajdą się dwa wydania - standardowe oraz Edycja Kolekcjonerska, zawierająca m.in. ręcznie malowane popiersie głównego bohatera.

Lords of the Fallen – szkic koncepcyjny Infiltratora. - Lords of the Fallen - zaprezentowano walkę z bossem Infiltratorem - wiadomość - 2014-09-24
Lords of the Fallen – szkic koncepcyjny Infiltratora.
Lords of the Fallen w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: CI Games / Deck13
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PC
  • Data premiery: 31 października 2014 roku

Warto przy okazji wspomnieć o różnicach pomiędzy poszczególnymi platformami sprzętowymi. Te na szczęście będą niewielkie, gdyż ograniczą się w zasadzie tylko do rozdzielczości. Edycja na PlayStation 4 działać ma w 1080p, a na Xboksa One w 900p w 30 klatkach na sekundę. Gracze PC-towi nie muszą się o to martwić, o ile dysponują odpowiednio mocnym komputerem, gdyż jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu, wymagania sprzętowe Lords of the Fallen są całkiem spore. Tak czy siak, zapowiada się ładny i grywalny tytuł, o którym więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Lords of the Fallen to gra RPG akcji tworzona przez firmę CI Games we współpracy z zespołem Deck13. Nad projektem czuwa Tomasz Gop, współtwórca Wiedźmina. Akcja produkcji rozgrywać ma się w fantastycznym świecie, w którym przed wiekami pokonano boga. Zamierza on jednak powrócić i tylko my, wcielając się w Harkena, możemy się mu przeciwstawić.