Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2022, 18:50

Lokacje rodem z Cyberpunka 2077 w The Sims 4. Zobacz imponujące dzieło fana

Night City w Cyberpunku 2077 potrafi zachwycić – pewnego fana urzekł do tego stopnia, że przeniósł lokacje z gry studia CD Projekt RED do The Sims 4.

Cyberpunk 2077 to niewątpliwie gra, która potrafi zainspirować. Pisaliśmy już o stworzonych przez fana budowlach z klocków LEGO czy o ulepszonym za pomocą modów edytorze postaci, w którym udało się stworzyć wierne podobizny Aloy (Horizon: Zero Dawn), Faith (Mirror’s Edge), Ady (Resident Evil 2), Ciri, Triss i Yennefer (Wiedźmin 3: Dziki Gon).

„Bohaterem” tej wiadomości jest natomiast Night City, a dokładnie poszczególne jego lokacje, z pieczołowitością odtworzone w The Sims 4 przez użytkownika serwisu Reddit o pseudonimie sleddens. Trzeba przyznać, że wyszło mu to całkiem nieźle. Zresztą zobaczcie sami.

Lokacje rodem z Cyberpunka 2077 w The Sims 4. Zobacz imponujące dzieło fana - ilustracja #1
Źródło: Reddit.
Lokacje rodem z Cyberpunka 2077 w The Sims 4. Zobacz imponujące dzieło fana - ilustracja #2
Źródło: Reddit.

Jedna z naszych ekspertek od The Sims 4, Agnieszka Adamus, zauważyła, że projekt powstał na jednej dużej parceli mieszkalnej. Co za tym idzie, do odtworzonych w ten sposób fragmentów Night City można wpuścić simów, co uczyniłoby wizję miasta przyszłości jeszcze bardziej realistyczną. Może nawet bardziej niż ta autorstwa „Redów” – przynajmniej z czasów premiery Cyberpunka 2077, gdy AI mijanych na ulicach metropolii NPC-ów wołało o pomstę do nieba. Na szczęście zostało to w pewnym stopniu naprawione dzięki aktualizacji 1.5.

Lokacje rodem z Cyberpunka 2077 w The Sims 4. Zobacz imponujące dzieło fana - ilustracja #3
Źródło: Reddit.
Lokacje rodem z Cyberpunka 2077 w The Sims 4. Zobacz imponujące dzieło fana - ilustracja #4
Źródło: Reddit.
Lokacje rodem z Cyberpunka 2077 w The Sims 4. Zobacz imponujące dzieło fana - ilustracja #5
Źródło: Reddit.