Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2022, 20:00

Skywalker Saga największą premierą gry LEGO w galaktyce. Wyniki sprzedaży

LEGO Skywalker Saga zaliczyło najlepszy start w historii gier sygnowanych marką LEGO. Studio Traveller’s Tales i firma Warner Bros. kują żelazo, póki gorące – zapowiedziały zestaw skórek dla szturmowców (Troopers Pack).

Wygląda na to, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nie przypadkiem zrzuciło (na chwilę!) Elden Ring z tronu Steam. Studio Traveller’s Tales i firma Warner Bros. poinformowały bowiem, że najnowsza odsłona serii LEGO Star Wars sprzedała się już w 3,2 miliona egzemplarzy. Mając na uwadze, że minęło dopiero szesnaście dni od premiery, należy to postrzegać jako ogromny sukces.

Skywalker Saga największą premierą gry LEGO w galaktyce. Wyniki sprzedaży - ilustracja #1
Źródło: Twitter.

Jego skalę najlepiej oddaje fakt, iż jest to najlepszy start w historii wszystkich gier LEGO. A trochę ich było – w końcu na przestrzeni lat na tapet brane były marki takie jak Piraci z Karaibów, Jurassic World, Harry Potter, Batman czy Władca Pierścieni. Można więc stwierdzić, że w Gwiezdnych wojnach moc jest wyjątkowo silna.

Naszą recenzję LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – autorstwa Julii Dragović – znajdziecie poniżej:

Nowe skórki dla szturmowców

Warto również dodać, iż Traveller’s Tales oraz Warner Bros. zapowiedziały Troopers Pack, czyli zestaw skórek dla szturmowców do LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Możecie rzucić na nie okiem na poniższej grafice. Niestety nie wiemy, kiedy nowe skiny trafią do gry (dostępnej notabene na PC, PS4, PS5, XOne, XSX/S i Switchu).

Źródło: Twitter.