Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2012, 10:40

autor: Sarge

Limitowany zestaw gry DMC: Devil May Cry z naszyjnikiem Dantego

W sieci pojawiło się zdjęcie ujawniające zawartość limitowanego wydania gry DMC: Devil May Cry. Zestaw Son of Sparta Edition nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez firmę Capcom, ale wszystko wskazuje na to, że jest to bardzo wiarygodna informacja.

Serwis All Games Beta ujawnił zdjęcie przedstawiające zawartość gry DMC: Devil May Cry w wersji Son of Sparda Edition. Jest to specjalna, limitowana edycja nadchodzącego dzieła studia Ninja Theory, która jednak do tej pory nie została potwierdzona przez firmę Capcom.

Z informacji przedstawionych na zdjęciu wynika, że w skład Son of Sparda Edition wejdzie gra DMC: Devil May Cry, naszyjnik Dantego, dwa dodatki DLC oraz ekskluzywne, tekturowe pudełko. Rozszerzenie Samurai Pack zmieni wygląd broni głównego bohatera, z kolei Character Perk wprowadzi dodatkowe punkty umożliwiające ulepszenie broni, combosów lub zakup przedmiotów od samego początku zabawy.

Zawartość Son of Sparta Edtion gry DMC: Devil May Cry - 2012-11-05
Zawartość Son of Sparta Edtion gry DMC: Devil May Cry

Zdjęcie przedstawia wersję na Xboksa 360, ale można spokojnie założyć, że Son of Sparta Edition będzie sprzedawana także posiadaczom PlayStation 3. Trudno jedynie coś powiedzieć w temacie edycji pecetowej, która ukaże się na rynku w późniejszym terminie. Chociaż firma Capcom nie potwierdziła oficjalnie tego limitowanego wydania, to zdjęcie wydaje się być wystarczająco wiarygodnym źródłem. Nieznana pozostaje także cena zestawu – mówi się jednak, że będzie on sprzedawany wyłącznie w Europie.

DMC: Devil May Cry to nowa odsłona popularnej serii gier akcji, która zadebiutuje 15 stycznia 2013 roku na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 i w późniejszym terminie na PC. W naszym kraju tytuł zostanie wydany przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) na wszystkich trzech platformach sprzętowych.