Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2015, 09:50

autor: Tyon

Letnia wyprzedaż w sklepie Uplay (seria Assassin's Creed, Crysis, Watch Dogs)

Trwa właśnie letnia wyprzedaż gier organizowana przez sklep Uplay. W ofercie znalazły się nie tylko produkty firmy Ubisoft, ale także wielu innych deweloperów. Przecenione zostały m.in. gry z serii Assassin's Creed, trylogia Crysis oraz Watch Dogs.

Rozpoczęła się letnia wyprzedaż gier w sklepie Uplay. Promocja potrwa do 21 czerwca. W ofercie znajdziemy dziesiątki tytułów należących zarówno do Ubisoftu – właściciela Uplay, jak i innych deweloperów. Obniżki sięgają 85%. Codziennie pojawiać się będzie również kilka gier w ramach "Daily Deals". Co ciekawe, akcja nie dotyczy wyłącznie edycji cyfrowych, ale także wersji pudełkowych, w tym jednak wypadku obniżki wynoszą jedynie 30%.

Na szczególną uwagę zasługiwała ofertą na grę Might & Magic: Heroes VII, czyli najnowszą odsłonę popularnej serii strategii turowych, której premierę zaplanowano na wrzesień 2015 roku. Edycja Deluxe (wersja cyfrowa), dająca nam dostęp do bety, przeceniona została z 239,90 zł na 59,97 zł. Edycję podstawową, również w wersji cyfrowej, można było kupić 49,97 zł. Niestety nie była to część letniej promocji, ale błąd, który został już usunięty.

W dalszej części wiadomości publikujemy kilkanaście najciekawszych pozycji, zarówno z wyprzedaży ogólnej, jak i promocji dziennych. Po resztę odsyłamy na oficjalną stronę sklepu.

Letnia wyprzedaż w sklepie Uplay (seria Assassin's Creed, Crysis, Watch Dogs) - ilustracja #1

Wybrane promocje dziennie:

Pozostałe ciekawe oferty:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.