Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 10:27

autor: Froozyy

League of Legends świętuje 10-lecie i chwali się nowym logo

Z okazji obchodów 10-lecia powstania League of Legends twórcy przyszykowali specjalną transmisję na żywo. Z tego samego powodu LoL doczekał się również zmiany logo, a Riot Games pochwaliło się, że jego produkcja to obecnie najpopularniejsza gra na świecie.

W tym roku League of Legends świętuje 10-lecie powstania i z tej okazji Riot Games przyszykowało wydarzenie, na które zaprasza wszystkich graczy. Już 16 października o godzinie 3 w nocy czasu polskiego odbędzie się specjalna transmisja na żywo. Podczas niej twórcy cofną się do ulubionych momentów w historii LoL-a oraz przedstawią uwagi dotyczące nadchodzących zmian zarówno w League of Legends, jak i Teamfight Tactics. Z racji na nietypowy czas, europejscy gracze mogą spodziewać się drobnej niespodzianki w ramach zadośćuczynienia, jednak Riot Games nie zdradził, co to dokładnie będzie.

Nowe logo League of Legends. - League of Legends świętuje 10-lecie i chwali się nowym logo - wiadomość - 2019-09-18
Nowe logo League of Legends.

Z okazji okrągłej rocznicy LoL doczekał się także nowego logo, które możecie zobaczyć powyżej. Twórcy pochwalili się również tym, że ich produkcja to obecnie najpopularniejsza gra na świecie. Codziennie zagrywa się w nią około 8 milionów graczy jednocześnie – to więcej niż w 10 najpopularniejszych tytułach na Steamie łącznie.

Transmisja na żywo to najprawdopodobniej niejedyna atrakcja przygotowana przez Riot Games na obchody 10-lecia League of Legends. Całkiem możliwe, że po raz kolejny będzie nam dane zagrać w trybie URF, który został udostępniony ponownie na serwerze testowym. Możliwe również, że twórcy podzielą się z nami większą dawką informacji na temat zapowiedzianej nie tak dawno bijatyki lub też LoL-a na urządzenia mobilne.

Realms of Runeterra, czyli uniwersum LoL-a w jednym miejscu. - League of Legends świętuje 10-lecie i chwali się nowym logo - wiadomość - 2019-09-18
Realms of Runeterra, czyli uniwersum LoL-a w jednym miejscu.

Warto również wspomnieć, że twórcy wypuścili kilka dni temu książkę, która dokładnie przedstawia uniwersum League of Legends. W Realms of Runeterra znajdziemy informacje o regionach, konfliktach, czy też bohaterach przedstawionych w tym bogatym świecie. Jest to gratka dla miłośników ciekawych historii i barwnych postaci, bowiem uniwersum LoL-a ma naprawdę wiele do zaoferowania.