Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2019, 10:28

autor: Aquma

Boty w CS:GO stały się zabójcze po aktualizacji

Sieciowa strzelanka Counter-Strike: Global Offensive od studia Valve Software otrzymała niedawno aktualizację, która poprawiła sztuczną inteligencję botów w trybie deathmatch. Nowość można sprawdzić także na własnym serwerze.

Counter-Strike otrzymał mocniejsze boty. - Boty w CS:GO stały się zabójcze po aktualizacji - wiadomość - 2019-09-18
Counter-Strike otrzymał mocniejsze boty.

Firma Valve Software udostępniła niedawno niewielką aktualizację do strzelanki Counter-Strike: Global Offensive. Patch naprawia kilka błędów i eliminuje problemy ze stabilnością, ale przede wszystkim usprawnia sztuczną inteligencję botów w trybie deathmatch - dzięki eksperymentalnemu rozwiązaniu przeciwnicy celują znacznie szybciej i lepiej radzą sobie z kontrolowaniem odrzutu broni.

Co więcej, jak donosi użytkownik Twittera o ksywie iDex, na pececie nowość można wypróbować także na postawionym przez siebie serwerze. Wystarczy wpisać w konsoli komendę mp_bot_ai_bt "scripts/ai/deathmatch/bt_default.kv3" (w dowolnym trybie gry), a następnie dokonać restartu (komenda mp_restartgame 1).

Przypominamy, że gra Counter-Strike: Global Offensive jest dostępna na komputerach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

  1. CS:GO – strona oficjalna
  2. CS:GO - poradnik
  3. Counter-Strike: Global Offensive - porady jak zacząć przygodę z popularnym FPS-em
  4. Recenzja gry Counter- Strike: Global Offensive - kultowa strzelanina w nowych szatach
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive