Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2021, 12:38

League of Legends i Rihanna łączą siły, promując kosmetyki

Z okazji premiery serialu Arcane firma Riot Games nawiązała współpracę z producentem kosmetyków, którego właścicielką jest piosenkarka Rihanna.

Studio Riot Games dwoi się i troi, aby wypromować Arcane, czyli serial animowany osadzony w uniwersum League of Legends. Niedawno pisaliśmy o busie ozdobionym grafikami z produkcji, który wyjechał na polskie drogi. Teraz zespół poinformował o nawiązaniu współpracy z linią kosmetyków Fenty Beauty, której właścicielką jest piosenkarka Rihanna.

Efekty mają pojawić się zarówno w grach Riot Games, jak i w mediach społecznościowych. Celem będzie promowanie różnorodności kanonów piękna wśród fanów gier oraz podkreślanie znaczenia społeczności.

Ponadto dzisiaj w siedzibie Riot Games zlokalizowanej w Los Angeles odbędzie się impreza z nagrodami i prezentacjami zorganizowana przez Fenty Beauty.

Wszystko to brzmi trochę dziwnie, ale to nie pierwszy przypadek takiej współpracy. Na początku tego roku firmy Nintendo i ColourPop przygotowały linię kosmetyków zainspirowanych grą Animal Crossing: New Horizons.

Przypomnijmy, że serial Arcane zadebiutuje jutro, czyli 7 listopada, w serwisie Netflix. Pierwszy sezon składać się ma z dziewięciu odcinków, które zostaną udostępnione w zestawach po trzy tygodniowo.