Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2021, 16:25

autor: AlexB

Niemiecki szturm w nowym gameplayu Land of War: The Beginning

Studio MS Games opublikowało kolejny gameplay z gry Land of War: The Beginning, czyli pierwszoosobowej strzelanki, której akcja rozgrywa się w pierwszych dniach II wojny światowej. Tytuł będzie miał swoją premierę 27 maja tego roku.

Już w najbliższy czwartek będziemy mieli okazję przenieść się w pierwsze dni września 1939 roku. Na 27 maja wyznaczono bowiem datę premiery gry Land of War: The Beginning, czyli pierwszoosobowej strzelanki od niezależnego studia MS Games, w której wcielimy się w polskiego żołnierza i będziemy starali się stawić czoła Wehrmachtowi. Jeśli wciąż wahacie się, czy warto zainteresować się tym tytułem, to możecie rzucić okiem na najnowszy, ponad dziesięciominutowy gameplay, prezentujący próbę odparcia szturmu niemieckich żołnierzy. Heroizmu, wybuchów i efektownych wymian ognia zdecydowanie na nim nie brakuje.

Przypominamy, że Land of War: The Beginning zmierza wyłącznie na PC. Produkcja będzie posiadała pełną polską wersję językową, w której usłyszymy między innymi Jacka Rozenka oraz Mirosława Zbrojewicza.

  1. Oficjalna strona gry Land of War: The Beginning