Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2020, 15:10

autor: AlexB

Land of War - nowy gameplay z FPS-a o wrześniu 1939 roku

Polskie studio MS Games zaprezentowało nowy gameplay z drugowojennego FPS-a Land of War: The Beginning. Prezentuje on Strzelnicę, specjalną lokację, w której będzie można przetestować zdobytą broń.

Land of War - nowy gameplay z FPS-a o wrześniu 1939 roku - ilustracja #1
W Land of War przyjdzie nam odwiedzić różne lokacje.

Odpowiednie wyczucie broni to bardzo istotna rzecz w każdym FPS-ie, zwłaszcza takim, który ma ambicje, by dobrze odwzorowywać rzeczywistość, jak polskie Land of War: The Beginning. Aby ułatwić graczom odpowiednie zapoznanie się z poszczególnymi modelami karabinów czy pistoletów, odpowiedzialna za ten tytuł ekipa z MS Games przygotowała specjalną lokację, noszącą nazwę Strzelnica. Będzie można się do niej dostać poprzez menu główne i znajdzie się w niej cały oręż, jaki zostanie zdobyty w trakcie zabawy. To, jak to wszystko prezentuje się w akcji, możecie obejrzeć na poniższym materiale filmowym.

Land of War: The Beginning, w ramach którego będzie można wcielić się w żołnierza Wojska Polskiego podczas II wojny światowej, zadebiutuje jeszcze w tym roku wyłącznie na PC. Tytuł będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dialogi).

  1. Oficjalna strona gry Land of War: The Beginning
Land of War: The Beginning

Land of War: The Beginning