Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2021, 16:03

Land of War - premiera polskiego FPS-a [Aktualizacja: opóźniona]

Dzisiaj po południu premierę mieć będzie Land of War: The Beginning, czyli FPS rodzimego studia MS Games osadzony w Polsce w trakcie II wojny światowej.

Aktualizacja

W ostatniej chwili premiera gry została opóźniona. Autorzy nie są w stanie podać nowego terminu. Powodem jest występowanie w grze symboli zakazanych przez niemieckie prawo. Twórcy wprowadzili już zmiany i czekają na akceptację poprawionej wersji. Poniżej przytaczamy fragment notki prasowej wysłanej przez studio MS Games

”W związku z problemami dotyczącymi występowania symboli zakazanych w niemieckiej wersji gry Land of War: The Beginning informujemy, że musimy przesunąć dzisiejszą premierą. Gra jest już kompletna i w pełni grywalna, jednak w związku z oczekiwaniem na akceptację wersji poprawionej na rynek niemiecki, szczegóły dotyczące ostatecznej daty premiery Land of War podamy w piątek (28.05.2021 r.). Uwzględniając wszystkie czynniki, MS Games chce by przesunięcie premiery było jak najmniejsze.

Poprzednia wersja wiadomości

LAND OF WAR: THE BEGINING W SKRÓCIE:
 • Deweloper: MS Games
 • Wydawca: MS Games
 • Gatunek: gra akcji
 • Platforma: PC

Dzisiaj na rynku zadebiutuje gra Land of War: The Beginning, czyli pierwszoosobowa strzelanka, której akcja toczy się w Polsce podczas II wojny światowej. Produkcja ukaże się tylko na PC i zostanie odblokowana na Steamie ok. 18:00 czasu polskiego.

Land of War: The Beginning zadebiutuje w cenie 99,99 złotych. Gra zaoferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza i posiadać będzie pełną polską wersję językową. W dubbingu usłyszymy głosy m.in. Jacka Rozenka oraz Mirosława Zbrojewicza.

Gra stanowi debiutanckie dzieło niezależnego polskiego studia MS Games. Firma pełnić będzie również rolę wydawcy dla tego projektu. Gry FPS rzadko podejmują tematykę walk w Polsce w okresie II wojny światowej, więc mamy nadzieję, że produkcja okaże się godna uwagi.

 1. Oficjalna strona gry Land of War: The Beginning
 2. Land of War: The Beginning na Steamie

Jeśli rozważacie zakup Land of War: The Beginning, to warto zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi gry.

Land of War – minimalne wymagania sprzętowe na PC

 1. Procesor: Intel Core i5
 2. Pamięć RAM: 8 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970
 4. DirectX: 11
 5. System operacyjny: Windows 7 64-bit

Land of War – zalecane wymagania sprzętowe na PC

 1. Procesor: Intel Core i7
 2. Pamięć RAM: 16 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 1070
 4. DirectX: 12
 5. System operacyjny: Windows 10 64-bit