Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2021, 09:21

autor: Aquma

Nowy gameplay z Land of War prezentuje kampanię

Deweloperzy z polskiego studia MS Games opublikowali nowy gameplay ze swojej nadchodzącej produkcji – pierwszoosobowej strzelanki Land of War: The Beginning.

W SKRÓCIE:

  1. nowy gameplay z Land of War: The Beginning pokazuje jedną z misji kampanijnych;
  2. materiał trwa ponad dwadzieścia minut i widzimy na nim m.in. kilka z dostępnych broni.

W sieci pojawił się nowy gameplay z Land of War: The Beginning – pierwszoosobowej strzelanki autorstwa warszawskiego studia MS Games, której akcja rozgrywa się w czasach drugiej wojny światowej na terytorium naszego kraju. Materiał trwa ponad dwadzieścia minut, jest okraszony komentarzem i pozwala dość dobrze zorientować się w mechanizmach rozgrywki.

Film przedstawia misję kampanijną, w której jako główny bohater – Piotr Kowalski – przedzieramy się przez okopy radząc sobie z wrogimi siłami. Na materiale widzimy kilka różnych broni, takich jak ręczny karabin maszynowy Browning wz. 28, strzelbę Becker M1899 czy niemiecki pistolet maszynowy Machinenpistole 28 (MP 28).

Co ciekawe, choć widoczne na filmie postacie są Polakami, rozmawiają ze sobą w języku angielskim. Trzeba przyznać, że może to brzmieć trochę dziwnie dla rodzimych graczy, ale warto pamiętać, że pełna wersja omawianej produkcji będzie posiadała polski dubbing, w którym usłyszymy m.in. Mirosława Zbrojewicza i Jacka Rozenka.

Land of War: The Beginning ukaże się wyłącznie na komputerach. W tytuł ten zagramy już za nieco ponad dwa tygodnie – 27 maja tego roku.

  1. Premiery gier - maj 2021 to miesiąc pełen obfitości
  2. Land of War: The Beginning – strona oficjalna