Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2007, 16:40

autor: Vercetti

Konkurs z okazji 10-lecia Fallouta

W związku z obchodami dziesiątej rocznicy istnienia serii Fallout twórcy pełnoprawnej, trzeciej części kultowego RPG, postanowili dać graczom możliwość wykazania się pomysłowością i – co za tym idzie - dołożenia własnej cegiełki do wielkiego przedsięwzięcia, jakim będzie najnowszy projekt grupy Bethesda Softworks, Fallout 3. Programiści odpowiedzialni za prace nad grą ogłosili konkurs na wymyśleni

W związku z obchodami dziesiątej rocznicy istnienia serii Fallout twórcy pełnoprawnej, trzeciej części kultowego RPG, postanowili dać graczom możliwość wykazania się pomysłowością i – co za tym idzie - dołożenia własnej cegiełki do wielkiego przedsięwzięcia, jakim będzie najnowszy projekt grupy Bethesda Softworks, Fallout 3. Programiści odpowiedzialni za prace nad grą ogłosili konkurs na wymyślenie najlepszego perka (dodatkowego atrybutu, umiejętności, jaką można wybrać dla prowadzonej przez siebie postaci).

Konkurs z okazji 10-lecia Fallouta - ilustracja #1

Jedyne, co należy zrobić, to przedstawić twórcom gry nazwę oraz krótki, acz treściwy opis takowego bonusa, a całość doprawić przemawiającym do wyobraźni obrazkiem. Przy wyborze ilustracji można korzystać z 15 gotowych grafik bądź też posłużyć się własnoręcznie wykonanym rysunkiem.

Nagrodą dla autora najlepszej pracy będzie zaimplementowanie perka do pełnej wersji Fallouta 3. Ponadto zwycięzca otrzyma – w zależności od swoich preferencji – wybraną, high-endową kartę graficzną i liczne akcesoria komputerowe lub wyposażonego w rozmaite gadżety Xboxa 360. Wśród elementów dodawanych do każdej z nagród nie zabraknie oczywiście przedmiotów promujących samą grę.

Zakończenie konkursu nastąpi 31 października 2007. Rozstrzygnięcia natomiast należy spodziewać się już w listopadzie.