Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2011, 10:57

Konkurs na najlepsze modyfikacje do Euro Truck Simulator: International

Mamy dobre wieści dla graczy tworzących nowe materiały do gier Euro Truck Simulator, German Truck Simulator oraz UK Truck Simulator. Firma FonoGAME zorganizowała konkurs na najciekawsze modyfikacje do tych produkcji.

Mamy dobre wieści dla graczy tworzących nowe materiały do gier Euro Truck Simulator, German Truck Simulator oraz UK Truck Simulator. Firma FonoGAME zorganizowała konkurs na najciekawsze modyfikacje do tych produkcji.

Konkurs na najlepsze modyfikacje do Euro Truck Simulator: International - ilustracja #1

Poszukiwani są twórcy nowych map, naczep, ciągników, zestawów tekstur, wnętrz pojazdów, dźwięków i innych materiałów tego typu. Prace konkursowe należy wysyłać na płytkach CD/DVD na adres:

  • FonoGAME s.c.
  • ul. Kustronia 11/5
  • 43-316 Bielsko-Biała
  • (z dopiskiem "KONKURS ETS")

Ewentualnie możecie puścić na adres [email protected] emaila z linkami do waszych materiałów umieszczonych w sieci. W obu przypadkach trzeba dodatkowo wysłać pocztą podpisane oświadczenie, którego treść znajdziecie w regulaminie konkursu. Jeśli nie macie ukończonych 18 lat to wspomniane oświadczenie muszą za was podpisać rodzice. Termin nadsyłania prac mija 25 lutego. Na oficjalnej stronie znajdziecie co prawda termin 18 lutego, ale dostaliśmy informację, że został on przedłużony o tydzień.

Konkurs na najlepsze modyfikacje do Euro Truck Simulator: International - ilustracja #2

Najlepsze mody znajdą się w specjalnym wydaniu gry Euro Truck Simulator wraz ze wszystkimi oficjalnymi dodatkami. Ponadto z tej grupy wyłonionych zostanie pięć najlepszych prac, za które przyznane zostaną następujące nagrody.

  • Nagroda główna dla najlepszej mapy/modyfikacji to 1000 PLN i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców.
  • Druga nagroda – sprzęt komputerowy i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców.
  • Trzecia nagroda – dwie gry firmy FonoGAME i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców.
  • Czwarta nagroda – gra firmy FonoGAME i plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców.
  • Piąta nagroda - plakat z gry Euro Truck Simulator/German Truck Simulator z podpisami twórców.

Nadesłane mapy i modyfikacje bezwzględnie muszą być zgodne z najnowszym polskim wydaniem gier, tj. Euro Truck Simulator: International, udostępnionym na rodzimym rynku we wrześniu 2010 roku przez FonoGAME.

Wszystkim zainteresowanym polecamy dokładne zapoznanie się z pełnym regulaminem konkursu.