Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2013, 19:05

autor: Ender

Kolejny teaser nowej gry od Bethesdy. Tajemniczy tytuł zostanie ujawniony już jutro?

Firma Bethesda opublikowała ostatni krótki teaser, związany z nową grą wydawcy. Tajemnica, którą skrywają pojawiające się od wtorku filmy, ma zostać wyjaśniona najprawdopodobniej już jutro.

Już jutro powinniśmy dowiedzieć się jaka tajemnica kryje się za filmami - Kolejny teaser nowej gry od Bethesdy. Tajemniczy tytuł zostanie ujawniony już jutro? - wiadomość - 2013-04-18
Już jutro powinniśmy dowiedzieć się jaka tajemnica kryje się za filmami

We wtorek, za pośrednictwem mobilnej aplikacji Vime, Bethesda opublikowała zapętlony i krótki klip wideo, który najprawdopodobniej jest w jakiś sposób związany z nadchodzącym nowym tytułem wydawcy. Zobaczyć mogliśmy na nim płytę winylową oraz poskręcany drut kolczasty. Dzień później firma udostępniła drugi teaser, przedstawiający płonący słonecznik. Dziś ukazał się trzeci filmik, na którym zobaczymy niezidentyfikowane sylwetki, a w tle wysokie okno, najpewniej należące do jakiegoś klasycystycznego budynku, willi lub pałacu. Wiele wskazuje na to, że już jutro dowiemy się co stoi za tymi materiałami. I poznamy odpowiedź na pytanie – czy rzeczywiście chodzi o grę lub coś zupełnie innego. Komentarz przy najnowszym poście zapowiada bowiem, że tajemnica zostanie rozwiązana już jutro na łamach serwisu IGN. Trzymamy więc rękę na pulsie i czekamy na dalsze informacje.

Fani marek należących do amerykańskiego wydawcy spekulują czego mogą dotyczyć filmy. Największe oczekiwania w tej chwili związane są oczywiście z serią Fallout, chociaż przedstawiciel Bethesdy stwierdził już jednak, że klipy niekoniecznie dotyczą postapokaliptycznego cyklu. Jak zwróciliśmy uwagę dwa dni temu, najprawdopodobniej chodzi więc o Zwei, survival-horror twórcy Resident Evil, do którego z pewnością pasowałaby klimat materiałów z Vime oraz występujące w nich elementy. Niewykluczona jednak nadal jest zapowiedź kolejnego Wolfensteina, Dooma lub ujawnienie nowych szczegółów dotyczących Prey 2.

  1. Klip w serwisie Vime