Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2004, 12:49

autor: Elrond

Kolejne Preview Events w świecie Guild Wars

Premiera kolejnego MMORPG ze stajni NCsoft, "masowo" zajmującej się grami sieciowymi, będzie miała miejsce już w lutym przyszłego roku, nic więc dziwnego, że firma chce zachęcić jak największą ilość graczy do odwiedzania świata gry. W tym celu gracze mogą brać udział w darmowych beta weekendach, zwanych Preview Events, kiedy to drzwi Guild Wars uchylają się dla fanów MMORPG.

Premiera kolejnego MMORPG ze stajni NCsoft, "masowo" zajmującej się grami sieciowymi, będzie miała miejsce już w lutym przyszłego roku, nic więc dziwnego, że firma chce zachęcić jak największą ilość graczy do odwiedzania świata gry. W tym celu gracze mogą brać udział w darmowych beta weekendach, zwanych Preview Events, kiedy to drzwi Guild Wars uchylają się.

Oficjalna strona Guild Wars uległa uaktualnieniu, dzięki czemu wiadomo, że kolejne Preview Weekends odbędą się 4 grudnia 2004, oraz 8 stycznia i 5 lutego 2005. Jak widać ostatnia możliwość przetestowania gry za darmo pojawi się niedługo przed jej premierą, tak więc jest szansa, iż to co wtedy ujrzymy będzie prawie ostateczną wersją gry.

Niestety, uczestnictwo w testach gry obwarowane jest koniecznością posiadania klucza, który można zdobyć na kilka sposobów - zamówić kopię gry w przedsprzedaży, poprosić znajomego (znajomą :) posiadającego klucz o użyczenie go, zakupić jeden z wymienionych pod tym adresem magazynów lub otrzymać klucz z jednej ze stron fanowskich Guild Wars (szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie).