Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2014, 12:04

autor: Góral

Kingdom Under Fire II - otwarta beta w pierwszej połowie bieżącego roku. Wersja na PlayStation 4 ukaże się latem

Serwis 2p.com poinformował, że studio Blueside, cały czas pracujące nad grą MMORPG Kingdom Under Fire II, udostępni swój projekt w ramach otwartych beta testów w pierwszej połowie bieżącego roku. Natomiast wersja na konsolę PlayStation 4 ukaże się latem.

Kingdom Under Fire II to gra MMO. - Kingdom Under Fire II - otwarta beta w pierwszej połowie bieżącego roku. Wersja na PlayStation 4 ukaże się latem - wiadomość - 2014-01-07
Kingdom Under Fire II to gra MMO.
Kingdom Under Fire II w skrócie:
  • Gra MMORPG akcji na komputery PC i konsolę PlayStation 4
  • Otwarta beta produkcji zostanie udostępniona w pierwszej połowie 2014 roku, a latem tytuł trafi na next-gena firmy Sony
  • Produkcja powstaje od kilku długich lat, więc część fanów twierdzi, że nie ukaże się w ogóle, albo skończy jak Duke Nukem Forever

Serwis 2p.com donosi, że wyczekiwana od dobrych kilku lat gra MMO Kingdom Under Fire II ukaże się w ramach otwartych beta testów w pierwszej połowie bieżącego roku. Natomiast latem tytuł trafi na konsolę PlayStation 4. Jednak to nie koniec wszystkich nowinek.

Ostatni raz o tej produkcji pisaliśmy na początku 2013 roku, a od tego czasu trochę się zmieniło. O ile założenia rozgrywki pozostały nienaruszone, tak okazało się, że gra nie pojawi się na PlayStation 3, ale za to trafi na nowe urządzenie firmy Sony, wraz z bliżej nieokreśloną, ekskluzywną zawartością. To kolejne poważne zmiany w tym projekcie, który pierwotnie miał zadebiutować na komputerach osobistych i Xboksie 360.

W ogóle Kingdom Under Fire II może pochwalić się ciekawą historią. Pierwsze informacje o grze pojawiły się jeszcze w 2007 roku. Po roku opublikowano kilka grafik, a w 2009 ujawniono, że tytuł będzie przedstawicielem gatunku MMO, przy czym wtedy nie wiedzieliśmy, ze chodzi o KUF II, gdyż twórcy ochrzcili projekt nazwą roboczą Project T. Jak więc widać, produkcja nie ma łatwego życia. Ciągłe zmiany platform docelowych i długi okres prac z pewnością w jakiś sposób odbiją się na finalnym efekcie. Miejmy nadzieję, że pozytywna strona tych roszad przyćmi tę negatywną.

Kingdom Under Fire II to gra akcji MMORPG z elementami innych gatunków, tworzona przez studio Blueside. Twórcy planują wprowadzić do zabawy między innymi tryb MOBA, w którym gracze muszą przeprowadzić swoje postacie przez zastępy wrogów, by zniszczyć ich bazę. Tytuł wspierać ma także walki gildii o władze nad terenami osadzonymi w otwartym świecie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach