Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2018, 13:44

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

Kingdom Come Deliverance z aktualizacją 1.6.2 i debiut DLC do South Park The Fractured But Whole – wieści

Dziś piszemy o kilku nowościach, jakie do średniowiecznego Kingdom Come: Deliverance wprowadziła aktualizacja 1.6.2 oraz premierze dodatku Bring the Crunch do RPG South Park: The Fractured But Whole. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Kingdom Come: Deliverance 1.6.2

Twórcy cały czas pracują w pocie czoła. - Kingdom Come Deliverance z aktualizacją 1.6.2 i debiut DLC do South Park The Fractured But Whole – wieści - wiadomość - 2018-08-01
Twórcy cały czas pracują w pocie czoła.

Jeśli nadal uczestniczycie w czeskich przygodach Henryka w Kingdom Come: Deliverance, to zapewne ucieszycie się z kolejnej aktualizacji, tym razem oznaczonej numerem 1.6.2. W lipcu dominowały sprawy związane z najnowszym DLC From the Ashes, lecz odbudowa wsi Przybysławice nie obyła się bez paru problemów. Wiele rozwiązań jest dość specyficznych, np. NPC nie próbują już taranować tylnej ściany kościoła, a niektóre skrypty przenoszące postaci lub rekrutujące wieśniaków działają teraz dużo lepiej. Zniwelowano także problemy dotyczące rozpoczęcia i zakończenia niektórych zadań w dodatku.

Łatka poprawia też kilka rzeczy w głównej grze. Przykładowo, jeśli zabijecie wszystkich świadków swoich występków, wasza reputacja ucierpi jedynie nieznacznie. Postaci niezależne na powrót mogą się zaś „ekstremalnie” ubrudzić i zakrwawić. Poprawki znalazły się także w wielu poszczególnych misjach (więcej informacji tutaj).

South Park: The Fractured But Whole z DLC Bring the Crunch

Wczoraj odbyła się premiera Bring the Crunch – kolejnego DLC do prześmiewczego South Park: The Fractured But Whole. Tym razem dzieciaki z miasteczka South Park udają się na teren obozu letniego nad jeziorem Tardicaca, gdzie w niewyjaśnionych okolicznościach zaczynają znikać wychowawcy (tak, te okoliczności to banda seryjnych morderców). DLC to nowa kampania fabularna oraz klasa superbohatera Final Girl. Po ukończeniu bonusowej przygody gracze będą mogli powrócić do głównej fabuły ze znalezionymi podczas zabawy przedmiotami i dodatkami.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Nekopara Vol. 3
 2. Nekopara Vol. 2
 3. Gran Turismo Sport
 4. Forsaken Remastered
 5. F1 2018
 6. Endless Legend: Inferno
 7. Digimon Survive
 8. Crossroads Inn

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Donut County zwiastun z datą premiery
 2. Shenmue I & II Czym jest Shenmue #1 - fabuła
 3. This is the Police 2 zwiastun na premierę
 4. The Sinking City A Close Shave
 5. South Park: The Fractured But Whole - Bring the Crunch zwiastun na premierę (PL)
 6. Pocket City zwiastun na premierę
 7. Planet Alpha zwiastun #2
 8. Pillars of Eternity II: Deadfire - Beast Of Winter zwiastun na premierę
 9. Phantom Doctrine podstawy rozgrywki
 10. Hevn zwiastun rozgrywki #1
 11. Fractured Lands premiera we wczesnym dostępie
 12. F1 2018 zwiastun #1 (PL)
 13. Crossroads Inn cinematic