Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2019, 18:55

autor: Froozyy

Już niedługo zobaczymy Wiedźmina 3 na Switchu w akcji

Obecni na imprezie Gamescom będa mogli przetestować Wiedźmina 3 oraz pozostałe produkcje zmierzające na konsole Nintendo Switch. Nowe gameplaye z tych tytułów ukażą się w internecie w dniach 20-22 sierpnia.

Jak będzie wyglądał Wiedźmin na Switchu przyjdzie nam zobaczyć za nieco ponad dwa tygodnie. - Już niedługo zobaczymy Wiedźmina 3 na Switchu w akcji - wiadomość - 2019-08-02
Jak będzie wyglądał Wiedźmin na Switchu przyjdzie nam zobaczyć za nieco ponad dwa tygodnie.

Dowiedzieliśmy się właśnie, że na zbliżającym się Gamescom 2019 gracze, którzy pojawią się na imprezie osobiście, będą mieli okazję zagrać między innymi w Wiedźmina 3 w wersji na Nintendo Switch.

Oprócz tego, w dniach 20-22 sierpnia ukażą się obszerniejsze gameplaye z nadchodzących tytułów na japońską konsolę. Zobaczymy takie produkcje, jak Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening czy Pokemon Sword & Shield. Wszystkie te tytuły będą również dostępne do sprawdzenia dla każdego, kto pojawi się na tegorocznej edycji Gamescom, która rozpocznie się już 20 sierpnia.

Natomiast dla fanów Super Smash Bros. Ultimate Nintendo przygotowało turniej, w którym udział wezmą uczestnicy ostatniego sezonu Smash Ball Team Cup. Wystartuje on 22 sierpnia, a jego zwycięzcy dostaną możliwość uczestnictwa w Mistrzostwach Świata organizowanych w Japonii. Calość będzie można obejrzeć w domu na kanale YouTube Nintendo UK.