Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2006, 12:19

autor: Karolina "Krooliq" Talaga

Już niedługo ruszą beta testy Galactic Civilizations II: Dark Avatar

Przedstawiciele firmy Stardock Entertainment poinformowali, że już 16 listopada ruszą beta testy pierwszego dodatku do Galactic Civilizations II, noszącego podtytuł Dark Avatar.

Przedstawiciele firmy Stardock Entertainment poinformowali, że już 16 listopada ruszą beta testy pierwszego dodatku do Galactic Civilizations II, noszącego podtytuł Dark Avatar. Zgonie z wcześniejszymi zapowiedziami, w testach będą mogły wziąć udział wszystkie osoby, które złożyły przedpremierowe zamówienie na omawiany tytuł za pośrednictwem tej strony. Przypomnijmy, że cena programu w pre-orderze wynosi 24,95 USD.

Już niedługo ruszą beta testy Galactic Civilizations II: Dark Avatar - ilustracja #1

 

Dark Avatar to pierwszy dodatek do strategii turowej Galactic Civilizations II: Władcy Strachu. Program wniesie do serii sporo udoskonaleń, których domagali się fani kosmicznej sagi. Fabuła będzie stanowić rozwinięcie historii opowiadanej nam w Dread Lords. Ponownie zatem znajdziemy się w Imperium Drengin, które tym razem zaniechało podbojów i stara się pełnić pozytywną rolę we wszechświecie. Jedną z najważniejszych nowinek, jakie wprowadzi omawiany dodatek, będzie opcja wysyłania szpiegów. Specjalni agenci będą mieli za zadanie inwigilować bazy naszych przeciwników i dostarczać nam niezbędnych informacji na temat wrogich ruchów.

Szczegółowe informacje na temat programu znajdziecie na naszych łamach: