Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 listopada 2008, 13:20

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Już 9 tysięcy zadowolonych klientów sklepu GRY-OnLine

Mamy drobny mikołajkowy prezent dla wszystkich czytelników serwisu GRY-OnLine. Jest nim specjalny kod promocyjny. Upoważnia on Was do 5 zł dodatkowego rabatu przy zakupie dowolnego towaru

W sierpniu oddaliśmy do Waszych rąk nowy, bardzo nowoczesny interfejs sklepowy, który od startu spotkał się z Waszym bardzo przychylnym przyjęciem. Wciąż pracujemy nad jego udoskonaleniem i poszerzeniem oferty, ale już dzisiaj możemy zaoferować 670 tytułów gier, zarówno na PC jak też konsole Xbox 360, PS3, PS2, PSP, NDS oraz Wii. Te informacje to dla nas nie tylko cyferki, ale przede wszystkim wyznacznik Waszego zadowolenia i zaufania. Dziękujemy :) Możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby stale podnosić jakość usług, gdyż Wasza satysfakcja jest dla nas nadrzędnym celem.

Z tej okazji mamy drobny mikołajkowy prezent dla wszystkich czytelników serwisu GRY-OnLine. Jest nim specjalny kod promocyjny: m39ykvm2. Upoważnia on do 5 zł dodatkowego rabatu przy zakupie dowolnego towaru, który nie został objęty inną promocją. Kod jest aktywny od dzisiaj do 6 grudnia 2008 r. Można go wykorzystać składając dowolną ilość zamówień o minimalnej wartości 99 zł.

Mamy nadzieję, że w tym gorącym, przedświątecznym okresie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie lub bliskiej osoby. Zapraszamy do naszego Sklepu.