Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2014, 13:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Just Dance 2014 produkcją e-sportową - gra taneczna Ubisoftu na turnieju ESWC

Na tegorocznej edycji międzynarodowego turnieju Electronic Sports World Cup doczekamy się debiutu Just Dance 2014 w roli gry e-sportowej. Produkcja studia Ubisoft Paris pojawiła się w programie imprezy, na której gracze rywalizują również w takich tytułach jak Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty: Ghosts czy FIFA 14.

Firma Ubisoft ogłosiła, że seria Just Dance znajdzie się w programie tegorocznej edycji turnieju Electronic Sports World Cup, stając się tym samym kolejną grą e-sportową. Jest to o tyle niezwykła informacja, że poszczególne część Just Dance to typowe produkcje przeznaczone dla graczy niedzielnych, w których rywalizujemy z innymi w tańcu. Najnowsza dostępna na rynku odsłona to Just Dance 2014 i to ona znajdzie się na turnieju Electronic Sports World Cup. Dzieło studia Ubisoft Paris dołączy do takich tytułów jak Call of Duty: Ghosts, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 14. Organizatorzy Electronic Sports World Cup chcą w ten sposób zaprosić do e-sportu kolejną grupę graczy, która dotychczas nie miała z tą dyscypliną wiele wspólnego.

Just Dance 2014 dołącza do coraz dłuższej listy gier e-sportowych - Just Dance produkcją e-sportową - gra taneczna Ubisoftu na turnieju ESWC - wiadomość - 2014-06-27
Just Dance 2014 dołącza do coraz dłuższej listy gier e-sportowych

Tegoroczna edycja Electronic Sports World Cup odbędzie się na przełomie października oraz listopada, ale kwalifikacje do turnieju rozpoczną się już 13 lipca i potrwają do 21 września. W ten sposób wyłonionych zostanie najlepszych 20 graczy w Just Dance 2014, którzy pojadą do Paryża na właściwe rozgrywki. Szczegółowe informacje i dokładny terminarz znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Just Dance to popularna seria gier tanecznych wydawanych przez firmę Ubisoft. Poszczególne odsłony cyklu ukazały się na wielu różnych platformach sprzętowych. Nadchodząca gra Just Dance 2015 zadebiutuje w październiku bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz Wii U.