Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360PS3WiiPS4XONEWiiU
Okładka Just Dance 2014 (PS4)
OkładkaJust Dance 2014 (PS4)

Just Dance 2014

Just Dance 2014 to gra taneczna należąca do jednej z najpopularniejszych serii tego typu. Zabawa tradycyjnie polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie tancerzom, a nasze poczynania rejestrowane są za pomocą kontrolera ruchu Move.

Towarzyskie | Kinect | muzyczne | taneczne | rodzinne | PlayStation Move | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance 2014 Premiera

1paź2013

X360 PS3 Wii WiiU

12lis2013

PS4

22lis2013

XONE

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Just Dance 2014 to muzyczna gra taneczna będąca kolejną odsłoną popularnej serii firmy Ubisoft.

Podstawowe założenia zabawy nie uległy zmianie. Ponownie musimy odtwarzać ruchy widocznych na ekranie tancerzy, a gra ocenia nasze osiągnięcia i decyduje o tym, jaką ilością punktów je nagrodzić. Do śledzenia ciała graczy program wykorzystuje kontroler ruchu Move. Just Dance 2014 oferuje ponad czterdzieści utworów, na które składają się zarówno najnowsze przeboje, jak i klasyki.

W porównaniu z poprzednimi częściami znacząco wzbogacono rozgrywki multiplayer oraz rozszerzono opcje społecznościowe. Po raz pierwszy w historii serii możemy zmierzyć się innymi użytkownikami przez sieć. W trybie tzn. Światowej Sceny Tańca (ang. World Dance Floor) gracze formują grupy taneczne, a następnie biorą udział w zawodach przeciwko innym ekipom. Przebieg tych rywalizacji śledzimy za pomocą stale uaktualnianych rankingów, pozwalających na podejrzenie zarówno wyników, jak i statystyk poszczególnych uczestników. Kolejną nowością jest tryb sceniczny (ang. On State Mode). W nim gracz może poczuć się jak prawdziwa gwiazda estrady i nie tylko tańczyć, ale również śpiewać, a tło do jego popisów zapewnia dwóch wirtualnych tancerzy.

Ulepszono również znany z poprzednich odsłon tryb Puppet Master, który oferuje teraz znacznie więcej opcji kontrolowania imprezy i przemianowany został na Party Master, czyli Mistrza Imprezy. Zwiększono też ilość funkcji oferowanych w trybie fitness i gracze mogą teraz tworzyć własne listy utworów. Co więcej Just Dance 2014 potrafi liczyć spalane kalorie w każdym trybie zabawy.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 217 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Just Dance 2014

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
XONE
PS3
PS4
WiiU
Wii