Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2011, 10:10

autor: Sarge

Jak odblokować unikalne przedmioty w Dragon Age II?

Jak już zapewne wiecie, premierze długo oczekiwanej gry Dragon Age II towarzyszyć będzie facebookowa produkcja o nazwie Dragon Age: Legends. Wygląda na to, że oba tytuły będą ze sobą współpracować, czym twórcy chcą zachęcić graczy do ich sprawdzenia.

Jak już zapewne wiecie, premierze długo oczekiwanej gry Dragon Age II towarzyszyć będzie facebookowa produkcja o nazwie Dragon Age: Legends. Wygląda na to, że oba tytuły będą ze sobą współpracować, czym twórcy chcą zachęcić graczy do ich sprawdzenia.

Na oficjalnym blogu firmy BioWare pojawił się wpis potwierdzający, że grając w Dragon Age: Legends odblokujemy unikalne przedmioty dla głównego bohatera w pełnoprawnej „dwójce”. Chodzi o pięć akcesoriów dających nam specjalne korzyści: Evra’s Might, Evra’s Trophy Belt, Air of Confidence, Ivo Family Crest oraz Dura’s Blue Flame.

Wśród nich znajdziemy amulety, pierścienie oraz specjalny pas – ich wygląd możecie podziwiać poniżej. Nie zdradzono niestety konkretnych właściwości tych rekwizytów, ograniczając się do krótkich opisów dotyczących ich historii. W przyszłości dowiemy się też, w jaki sposób je odblokować.

Jak odblokować unikalne przedmioty w Dragon Age II? - ilustracja #1

Oprócz tego za sprawą organizacji BBFC (odpowiedzialnej za klasyfikację i cenzurę filmów oraz gier w Wielkiej Brytanii) dowiedzieliśmy się, że Dragon Age II będzie bardzo filmową produkcją. Znajdą się w niej 103 minuty filmów przerywnikowych, w trakcie których gracz nie ma żadnego wpływu na akcję i może się skupić jedynie na oglądaniu.

Niespodzianek nie ma jeśli chodzi o przyznanie grze klasyfikacji wiekowej. Podobnie jak w pozostałych częściach świata, także dla Brytyjczyków będzie ona dostępna jedynie dla pełnoletnich graczy. Nikogo to nie powinno dziwić, jako że jest to niezwykle brutalny tytuł, w którym trup ściele się gęsto, a krew leje się całymi strumieniami.

Dragon Age II ukaże się 11 marca bieżącego roku w Europie na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Jest to kontynuacja jednego z najwyżej ocenianych przedstawicieli gatunku cRPG z 2009 roku, który wyrobił sobie na tyle mocną markę, że doczekał się szeregu dodatków DLC. Podobnie będzie w przypadku sequela, co deweloper niedawno potwierdził zapowiadając pierwsze z przygotowywanych rozszerzeń.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.