Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 kwietnia 2013, 10:33

autor: Hed

Injustice: Gods Among Us – porównanie grafiki Xbox 360 vs PlayStation 3

Gra Injustice: Gods Among Us trafiła niedawno na Xboksa 360 i PlayStation 3. Która z wersji jest ładniejsza? Próbujemy odpowiedzieć na to pytanie w naszym porównaniu grafiki z obu konsol.

Do walki stają PS3 i X360 – w porównaniu grafiki z Injustice: Gods Among Us. - Injustice: Gods Among Us – porównanie grafiki Xbox 360 vs PlayStation 3 - wiadomość - 2013-04-24
Do walki stają PS3 i X360 – w porównaniu grafiki z Injustice: Gods Among Us.

Injustice: Gods Among Us to jedna z ciekawszych premier tego miesiąca. Powód jest prosty: za grę odpowiada studio NetherRealm, znane z bardzo pozytywnie odebranego Mortal Kombat z 2011 roku. Postanowiliśmy sprawdzić, czy wersje nowej gry z Xboksa 360 i PlayStation 3 są identyczne. Efekty możecie zobaczyć w poniższym materiale.

Jak zapewne sami stwierdzicie, różnice w obu wersjach są raczej minimalne i ograniczają się tylko do sporadycznych, małych błędów graficznych. To oznacza, że wybór wersji gry jest w zasadzie bez znaczenia – decydować powinny tylko predyspozycje odnośnie kontrolera, który w przypadku bijatyk jest przecież dość istotną kwestią. Powodzenia na polu walki!

  1. Injustice: Gods Among Us - porównanie ustawień graficznych PS3 vs Xbox 360
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.