Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 grudnia 2019, 13:10

autor: AlexB

Humble Bundle znów oferuje świąteczną paczkę gier Yogscast Jingle Jam

W serwisie Humble Bundle wystartowała kolejna edycja specjalnej, świątecznej oferty Yogscast Jingle Jam 2019. Osoby, które zapłacą minimum 30 dolarów (około 117 złotych), otrzymają łącznie mnóstwo gier. Wszystkie zyski z tej akcji zostaną przekazane na cele charytatywne.

Święta już za pasem. W sklepach zaczyna pojawiać się coraz więcej ofert bożonarodzeniowych. Jedna z nich wystartowała w serwisie Humble Bundle. Mowa tu o kolejnej edycji Yogscast Jingle Jam 2019. Zasady tej akcji nie zmieniły się specjalnie od ubiegłego roku. Mamy specjalną paczkę podzieloną na dwa progi cenowe. Gdy zapłacimy minimum 5 dolarów (około 19 złotych), wówczas otrzymamy możliwość dodania komentarza na świątecznym streamie Yogscast oraz specjalny przedmiot do Call of Duty: Modern Warfare. Prawdziwa zabawa rozpocznie się jednak w momencie, gdy zdecydujemy się wydać co najmniej 30 dolarów (około 117 złotych). W zamian dostaniemy aż 23 gry. Co jednak istotne, na razie znamy tytuły tylko czterech z nich. Kolejne będą ujawniane codziennie aż do 20 grudnia. Sama promocja potrwa do końca roku.

  1. Paczka Yogscast Jingle Jam 2019 w serwisie Humble Bundle
Kupując paczkę Jingle Jam 2019 można zrobić świąteczny prezent nie tylko sobie, ale i potrzebującym. - Humble Bundle znów oferuje świąteczną paczkę gier Yogscast Jingle Jam - wiadomość - 2019-12-02
Kupując paczkę Jingle Jam 2019 można zrobić świąteczny prezent nie tylko sobie, ale i potrzebującym.

Oto lista elementów wchodzących w skład paczki Yogscast Jingle Jam 2019, które poznaliśmy do tej pory.

Co najmniej 5 dolarów (około 19 złotych)

  1. Call of Duty: Modern Warfare Animated Calling Card
  2. Możliwość umieszczenia komentarza na streamie Yogscast.

Co najmniej 30 dolarów (około 117 złotych)

  1. Elementy z pierwszego progu.
  2. Kingdom: New Lands – ulepszona wersja nietypowej gry strategicznej z elementami RPG, stworzonej przez dwóch deweloperów o pseudonimach nio i Licorice. W trakcie zabawy wcielamy się w w króla, który przemierza konno świat i pozyskuje kolejnych poddanych, stopniowo rozwijając oraz poszerzając swe włości. Akcję obserwujemy z boku, co jest dość nietypowe jak na gatunek, którego Kingdom: New Lands jest przedstawicielem.
  3. Bastion – opracowany przez studio Supergiant Games RPG akcji. Jego głównym bohaterem jest chłopiec o imieniu Kidd, który podróżuje przez szczątki swojego świata i musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, w tym groźnymi wrogami.
  4. Rapture Rejects – oparta na popularnym komiksie Cyanide & Happiness gra akcji z gatunku Battle Royale, za którą odpowiedzialna jest ekipa z ExplosmEntertainment. Zasady zabawy nie różnią się specjalnie od tych znanych chociażby z Fortnite'a czy Playerunknown's Battlegrounds – śmiałkowie zostają zrzuceni na mapę i ich zadaniem jest pozostanie ostatnią żywą osobą na niej. Tym, co wyróżnia Rapture Rejects na tle konkurencji, jest olbrzymia dawka czarnego humoru, którą podlana została rozgrywka.
  5. Crusader Kings II: Dynasty Starter Pack – specjalna wersja popularnej strategii 4X od studia Paradox Interactive pozwalającej na wcielenie się w średniowiecznego pana, w skład której wchodzą podstawowa wersja gry oraz dodatki Ruler Designer, Legacy of Rome, Sword of Islam, The Old Gods i Way of Life.
  6. Kilkadziesiąt gier, odblokowywanych stopniowo dzień po dniu.

Uwaga! Niektóre tytuły mogą pojawiać się w limitowanej liczbie egzemplarzy. To oznacza, że część pozycji może zostać wyprzedana jeszcze przed zakończeniem promocji.

Warto zaznaczyć, że wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży Yogscast Jingle Jam 2019 zostaną przekazane na cele charytatywne. O instytucjach będących beneficjentami zbiórki przeczytacie na stronie paczki. Jak na razie organizatorom udało się zebrać przeszło milion dolarów.

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

  1. Oficjalna strona internetowa Humble Bundle