Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 lutego 2017, 10:57

autor: Adrian Werner

Humble Bundle z RPG-ami na Androida (m.in. Wayward Souls i Star Wars: Knights of the Old Republic)

Serwis Humble Bundle zorganizował promocję, w ramach której można tanio kupić zestaw gier RPG przeznaczonych na mobilny system Android. Wśród nich znalazły się takie produkcje jak Star Wars: Knights of the Old Republic, Wayward Souls, Shadowrun Returns, Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut, Evoland, Adventure Bar Story czy Doom & Destiny.

Kilka godzin temu pisaliśmy o nowej promocji Humble Bundle obejmującej gry z uniwersum Gwiezdnych wojen. Nie jest to jedyna promocja, która wystartowała w tym serwisie. Równolegle udostępniono również tanią paczkę mobilną, oferująca zestaw godnych polecenia RPG-ów na Androida.

Promocja potrwa do 20 lutego. - Humble Bundle z RPG-ami na Androida (m.in. Wayward Souls i Star Wars: Knights of the Old Republic) - wiadomość - 2017-02-08
Promocja potrwa do 20 lutego.

Wydanie jednego dolara (ok. 4 złotych) zapewni Wam:

  1. Symphony of Eternity,
  2. Doom & Destiny,
  3. Evoland.

Zdobycie gier wchodzących w skład drugiego progu promocji wymaga przebicia średniej kwoty wpłat (obecnie wynosi ona 5,75 dolara, czyli ok. 23 zł), co nagrodzone zostanie grami:

  1. Wayward Souls,
  2. Shadowrun Returns,
  3. Adventure Bar Story,
  4. dodatkowe produkcje, które ujawnione zostaną za pięć dni.

Jest jeszcze trzeci i ostatni próg, gdzie wpłacenie 6 dolarów (ok. 24 zł) zapewni Wam gry:

  1. Star Wars: Knights of the Old Republic,
  2. Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut.

Na koniec tradycyjnie warto przypomnieć, że wszystkie promocje Humble Bundle wspierają działalność charytatywną i to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie na ten cel. Tym razem pieniądze powędrują na konta organizacji Electronic Frontier Foundation oraz Child's Play Charity.

  1. Oficjalna strona promocji

Ostatnia aktualizacja: 2017-02-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.