Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 lutego 2018, 20:47

autor: Góral

Humble Brawler Bundle - BlazBlue i Guilty Gear w nowej promocji

W ramach promocji Humble Brawler Bundle możecie zaopatrzyć się w zestaw bijatyk, w tym dwie odsłony serii Guilty Gear i BlazBlue: Continuum Shift Extend.

Kolejny tydzień i kolejna ciekawa paczka gier od Humble Bundle. Tym razem organizatorzy akcji przyszykowali zestaw dla miłośników bijatyk. Przez najbliższe dwa tygodnie możecie nabyć łącznie siedem produkcji, w tym dwie odsłony serii Guilty Gear czy Street Fighter X Tekken. Jak zwykle, by otrzymać kody do wykorzystania w serwisie Steam, musicie wpłacić przynajmniej 1 dolara, w więc nieco ponad 3 zł. W zamian dostaniecie trzy tytuły. Natomiast by zgarnąć wszystkie, trzeba wydać około 30 zł. Humble Bundle to jednak nie tylko tanie gry, ale też działalność charytatywna. Pamiętajcie, że wpłaty możecie dowolnie rozdzielać na organizatorów promocji, deweloperów oraz fundacje, w tym przypadku Direct Relief i American Cancer Society.

BlazBlue: Continuum Shift Extend w najnowszym Humble Bundle. - Humble Brawler Bundle - BlazBlue i Guilty Gear w nowej promocji - wiadomość - 2018-03-02
BlazBlue: Continuum Shift Extend w najnowszym Humble Bundle.

Przy okazji przypominamy o Humble Classics Return Bundle, czyli drugiej podobnej promocji, ale z grami RPG i przygodówkami. Potrwa ona jeszcze przez sześć dni, a po szczegóły odsyłamy do wiadomości z zeszłego tygodnia.

Humble Brawler Bundle

Gry za dolara (około 3 zł):

Gry za średnią wpłat (4,92 dolara – ok. 17 zł):

Gry za 9 dolarów (ok. 30 zł) lub więcej: