Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 lutego 2018, 22:00

autor: Vergil

Far Cry 5 dodawany gratis do wybranych komputerów z kartami AMD

Firma AMD nawiązała współpracę z Ubisoftem, która zapowiada się nad wyraz owocnie. Dzięki niej gracze, którzy zdecydują się na zakup komputera z Radeonem RX Vega lub Radeonem RX 580, mogą otrzymać gratis grę Far Cry 5.

Far Cry 5
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca: Ubisoft
  • Data premiery: 27 marca 2018
  • Wersja językowa: polska (napisy)
  • Platformy: PC, PS4, Xbox One

Jeśli planujecie zakup komputera z Radeonem RX Vega lub Radeonem RX 580, mamy dla Was dobrą wiadomość. Otóż firma AMD nawiązała współpracę z Ubisoftem, dzięki której do wybranych, gotowych maszyn z owymi kartami na pokładzie są dodawane kupony na grę Far Cry 5.

Wszystko co należy zrobić, by otrzymać swój egzemplarz tej produkcji po zakupie stosownego komputera u jednego z partnerów firmy AMD, to przejście na stronę internetową AMD Rewards, gdzie otrzymany kod można wymienić na klucz uprawniający do dodania gry do swojej biblioteki w usłudze Uplay. Promocja wystartowała dzisiaj, a potrwa do 29 maja 2018 roku; z uwagi na fakt, że premiera omawianego FPS-a została zaplanowana na 27 marca 2018 roku, wspomniane wcześniej klucze będą rozdawane po tym terminie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

Far Cry 5 zapowiada się smakowicie – nie dziwi więc, że firma AMD postanowiła wykorzystać właśnie tę produkcję do promocji swoich kart graficznych. - Far Cry 5 dodawany gratis do wybranych komputerów z kartami AMD - wiadomość - 2018-02-27
Far Cry 5 zapowiada się smakowicie – nie dziwi więc, że firma AMD postanowiła wykorzystać właśnie tę produkcję do promocji swoich kart graficznych.

Na tym jednak nie koniec, gdyż producent zapewnia, że Far Cry 5 zrobi użytek z możliwości Radeona RX Vega. Mowa o technologiach: Rapid Packed Math (co w teorii ma pozwolić na podwojenie szybkości działania i zoptymalizować przetwarzanie zadań obliczeniowych oraz fizyki), Shader Intrinsics (dzięki niej gra otrzymuje bezpośredni dostęp do funkcji sprzętowych karty, co ma zwiększyć wydajność w trakcie zabawy), a także Radeon FreeSync 2 (dbającej o szybką reakcję obrazu przy jednoczesnym wsparciu dla technologii HDR).

Warto odnotować, że mowa o podstawowej wersji gry Far Cry 5. Tak się jednak składa, że jakiś czas temu francuski wydawca zapowiedział przepustkę sezonową, która obejmie trzy rozszerzenia do tej produkcji, czyli Hours of Darkness (przeniesie nas ono w czasy wojny wietnamskiej), Dead Living Zombies (stoczymy w nim bój z armią nieumarłych) oraz Lost on Mars (w tym przypadku twórcy zaprezentują nam Marsa opanowanego przez olbrzymie pająki); poza tym posiadacze season passa otrzymają pełną wersję bestsellerowej trzeciej części serii. Jeśli natomiast nie planujecie przesiadki na mocniejszy sprzęt, powinniście rzucić okiem na wymagania sprzętowe omawianej pozycji, które znajdziecie tutaj.

Unicestwienie złowrogiej sekty może poczekać – rybki same się nie złowią! - Far Cry 5 dodawany gratis do wybranych komputerów z kartami AMD - wiadomość - 2018-02-27
Unicestwienie złowrogiej sekty może poczekać – rybki same się nie złowią!