Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2018, 15:59

Far Cry 5 - season pass będzie zawierał m.in. remaster gry Far Cry 3

Firma Ubisoft ujawniła zawartość przepustki sezonowej do Far Cry 5. W jej skład wejdzie remaster Far Cry 3 oraz trzy dodatki fabularne, pozwalające walczyć z partyzantami Wietkongu, z marsjańskimi pajęczakami oraz zombiakami.

FAR CRY 5 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 marca 2018 r.

Firma Ubisoft wypuściła nowy zwiastun Far Cry 5, czyli następnej odsłony popularnego cyklu FPS-ów z otwartym światem. Filmik koncentruje się na zaprezentowaniu tła fabularnego gry, w tym zwłaszcza kultu, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w kampanii. Ponadto ujawniono zawartość przepustki sezonowej, w skład której wejdzie odświeżona wersja klasycznego Far Cry 3.

Far Cry 3 Classic Edition, bo tak zatytułowany jest ten remaster, ukaże się latem tego roku na Xboksie One i PlayStation 4. Niestety, pozbawiony on będzie trybu multiplayer z pierwowzoru. Co godne pochwały, grę będzie można nabyć także jako samodzielną produkcję, bez konieczności posiadania Far Cry 5, choć w takim wypadku będziemy musieli poczekać miesiąc dłużej na premierę. Natomiast posiadacze pecetowego season passa dostaną po prostu pełną wersję standardowego Far Cry 3.

Jeśli chodzi o DLC do samego Far Cry 5, to w planach są trzy dodatki i każdy z nich zaoferuje realia odmienne od podstawowej wersji gry. W Heart of Darkness gracze przeniosą się do czasów wojny wietnamskiej i zmierzą się z partyzantami Wietkongu. W Dead Living Zombies stoczymy bój z hordami zombiaków w zestawie scenariuszy inspirowanych filmami klasy B. Z kolei rozszerzenie Lost on Mars pozwoli nam udać się na tytułową Czerwoną Planetę, gdzie zapolują na nas olbrzymie pajęczaki.

Przypomnijmy, że Far Cry 5 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana została na 27 marca tego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w Far Cry 5 – najbardziej cudaczna odsłona cyklu?
  3. Wszystko o Far Cry 5 (data premiery, wymagania sprzętowe)