Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2018, 09:01

autor: Aquma

[Aktualizacja] Demo Yakuza 6: The Song of Life już dostępne

Firma Sega udostępniła w PS Store demo najnowszej części swojej popularnej gangsterskiej serii - Yakuza 6: The Song of Life. Wersja próbna potrzebuje przeszło 36 GB wolnego miejsca na dysku twardym konsoli.

AKTUALIZACJA:

Pamiętacie wczorajsze gdybanie, czy wersja próbna Yakuza 6: The Song of Life zawiera zablokowane dane pełnej gry? Otóż okazuje się, że rzeczywiście zawierała, a w dodatku… w niektórych wypadkach blokada była kompletnie nieskuteczna, dając graczom dostęp do całej zawartości tytułu – na ponad sześć tygodni przed jego premierą. Demo zostało tymczasowo usunięte z PS Store, a twórcy przepraszają i proszą o nieco więcej cierpliwości.

Kolejna odsłona serii Yakuza do wypróbowania już teraz. - [Aktualizacja] Demo Yakuza 6: The Song of Life już dostępne - wiadomość - 2018-02-28
Kolejna odsłona serii Yakuza do wypróbowania już teraz.
YAKUZA 6: THE SONG OF LIFE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Sega
  2. Wydawca: Sega
  3. Gatunek: trzecioosobowa gra akcji
  4. Platformy: PS4
  5. Data premiery: 17 kwietnia 2018 r.

W PS Store można już znaleźć demo Yakuza 6: The Song of Life – oczywiście wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation 4. Jeśli chcecie sprawdzić, co firma Sega zaserwowała nam w kontynuacji słynnej – choć nieco niszowej – gangsterskiej serii, w pierwszej kolejności przygotujcie sporo wolnego miejsca na dysku twardym. Demo potrzebuje aż 36,53 GB.

Tak duża objętość może oznaczać, że w wersji próbnej znajduje się większość plików pełnej gry – mimo iż zagrać możemy jedynie w prolog. Takie wytłumaczenie zdaje się o tyle prawdopodobne, że zgodnie z informacjami udzielonymi przez Segę przy okazji zapowiedzi dema, pozwala ono na zapisanie gry i kontynuowanie zabawy po zakupie pełnej wersji. Innym wyjaśnieniem sporych wymagań w zakresie wolnej przestrzeni na dysku twardym może być typowa dla serii Yakuza, spora liczba pre-renderowanych scen fabularnych.

Yakuza 6: The Song of Life zadebiutuje na rynku 17 kwietnia bieżącego roku, jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Gra będzie dostępna w języku angielskim. Pierwotnie omawiana produkcja miała się ukazać 20 marca, jednak na początku obecnego miesiąca wydawca poinformował, że twórcy potrzebują jeszcze kilku tygodni na doszlifowanie swojego dzieła.

  1. Yakuza 6: The Song of Life – strona oficjalna
  2. Yakuza 6: The Song of Life – demo w PS Store