Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2021, 12:36

autor: Qskan

E3 2021 bez Hogwarts Legacy; tak mówi Warner Bros

Warner Bros. zapowiedziało, że podczas tegorocznej edycji targów E3 jedyną pokazywaną przezeń grą będzie Back 4 Blood. Fani czekający na Hogwarts Legacy mogą być zawiedzeni.

W SKRÓCIE:
  1. Firma Warner Bros. potwierdziła, że podczas tegorocznych targów E3 w trakcie ich pokazu przedstawiona zostanie jedynie gra Back 4 Blood.
  2. Oznacza to, że podczas eventu najprawdopodobniej nie pojawią się żadne informacje na temat Hogwarts Legacy oraz innych gier z pokładu WB zapowiedzianych na 2022 rok.

Zbliżające się wielkimi krokami targi E3 2021 nie dadzą nam możliwości zobaczenia, na jakim etapie znajdują się prace nad Hogwarts Legacy - szumnie zapowiadaną grą RPG w uniwersum Harry’ego Pottera. Jak dowiedział się serwis TechRadar, wydawca gry Warner Bros. podczas swojej konferencji pokaże wyłącznie Back 4 Blood od studia Turtle Rock Studios odpowiedzialnego m.in. za serię Left 4 Dead. Na oficjalnym Twitterze eventu Summer Game Fest 2021 (który odbędzie się w ramach E3) też można znaleźć informacje o tym, że w planach WB jest tylko pokaz Back 4 Blood.

Prezentacją Warner Bros. będzie Back 4 Blood, nie będzie osobnego wydarzenia.

Oznacza to, że oprócz wymienionego wcześniej Hogwarts Legacy najprawdopodobniej nie dostaniemy także informacji o grach takich jak Suicide Squad: Kill The Justice League czy Gotham Knights, których premiery również są planowane na 2022 rok.

Brak jakichkolwiek informacji o stanie produkcji gry w czarodziejskim uniwersum może martwić fanów. Na początku stycznia dowiedzieliśmy się o tym, że premiera Hogwarts Legacy (które pierwotnie miało ukazać się w tym roku) została przełożona o co najmniej 12 miesięcy. Później zespół Avalanche Studios pracujący nad grą otrzymał kolejny cios w postaci odejścia producenta Troy’a Leavitta, który swego czasu wzbudził wokół siebie niemałe kontrowersje. Fani liczą na to, że studio w końcu przełamie złą passę i następne wiadomości na temat Hogwarts Legacy będą już bardziej pozytywne. Niestety, musimy na nie poczekać trochę dłużej niż do targów E3.

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy ma być dostępne na PC, PS5, PS4, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

E3 2021