Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 czerwca 2021, 12:45

autor: Karol Laska

Tak wygląda Dean Winchester z Supernatural jako Soldier Boy w 3. sezonie The Boys

Wiemy, jak będzie wyglądała serialowa wersja Soldier Boya z The Boys, w którą wcieli się Jensen Ackles, aktor znany z serialu Supernatural. Do sieci trafiły dwie fotografie z jego udziałem.

Od jakiegoś czasu wiemy, że w trzecim sezonie znanego serialu superbohaterskiego Amazona, The Boys, wystąpi Jensen Ackles. Ostatnio nawet opublikowano w sieci zdjęcie z planu zdjęciowego z udziałem aktora, ale nie mieliśmy go jeszcze okazji zobaczyć w odgrywanej przez niego roli Soldier Boya. Aż do teraz. Na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych produkcji pojawiły się bowiem dwie fotografie przedstawiające serialową wersję tejże postaci.

Tak wygląda Dean Winchester z Supernatural jako Soldier Boy w 3. sezonie The Boys - ilustracja #1
Źródło: The Boys, Twitter
Tak wygląda Dean Winchester z Supernatural jako Soldier Boy w 3. sezonie The Boys - ilustracja #2
Źródło: The Boys, Twitter

Soldier Boy jest mocno wyczekiwany przez fanów komiksu – to postać o niezwykle burzliwej historii, nawet jak na ten serial. Działał on już w czasach II wojny światowej niczym Kapitan Ameryka, a po przystąpieniu do Siódemki został zmuszony do odbycia stosunku seksualnego z Ojczyznosławem. Jeżeli więc myśleliście, że trzeci sezon The Boys będzie zawierał nieco mniej kontrowersyjnych treści, to przykro nam, ale nie. Nowe odcinki dzieła mają pojawić się jeszcze w tym roku.

  1. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton
  2. Strona internetowa Amazon Prime Video