Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 1 kwietnia 2014, 18:05

Hitman: Rozgrzeszenie w kwietniowej ofercie Games with Gold

Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 16 kwietnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 30 kwietnia, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Deadlight.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment Europe Limited (SCEE) ogłosiło dziś, że daje fanom niesamowitą szansę wygrania jednego z 25 podwójnych biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 FIFA World Cup™, w tym także na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup™, który będzie miał miejsce 13 lipca w Brazylii.

Hitman: Rozgrzeszenie w kwietniowej ofercie Games with Gold - ilustracja #1

Zasady konkursu:

Gracze mogą wziąć udział w tym niesamowitym konkursie poprzez zakup i podłączenie nowej konsoli PlayStation®4 (PS4™), PlayStation®3 (PS3™), lub PlayStation®Vita (PS Vita) do PlayStation®Network (PSN™), lub kupno dowolnej zawartości do pobrania z PlayStation®Store (PS Store)*.

Czas ucieka, zaś na śmiałków chcących sprawdzić swoją wiedzę na temat FIFA World Cup™ i PlayStation® czeka specjalny test wielokrotnego wyboru. Gracze mają możliwość wygrania biletów do 25 maja, ale w późniejszym terminie na konkursowiczów czeka jeszcze olbrzymia pula nagród sponsorowanych przez PlayStation®. Ostateczna data zakończenia konkursu upływa w dniu finału mistrzostw FIFA World Cup™, 13 lipca.

Wszystko to ma na celu przygotowanie graczy na premierę ekskluzywnego zestawu, który ukaże się 16 kwietnia i pozwoli fanom nie tylko śledzić kolejne mecze, ale też zagrać w reprezentacji swojego kraju w oficjalnej grze mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ - EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3™.

Oto nagrody, które można wygrać w konkursie:

Główna nagroda: 1 podwójny bilet na finał mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

Nagroda za drugie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz półfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

Nagroda za trzecie miejsce: 1 podwójny bilet na mecz ćwierćfinałowy mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

Nagroda za kolejne miejsca: 22 podwójne bilety na mecz 1/16 mistrzostw 2014 FIFA World Cup™ w Brazylii, włącznie z transportem, zakwaterowaniem i kieszonkowym.

Tysiące innych nagród, m.in.:

  1. Pięć konsol PS4
  2. 10 konsol PS3 (500 GB)
  3. 10 konsol PS Vita
  4. 10 zestawów bezprzewodowych słuchawek stereo z mikrofonem 2.0
  5. 50 gier EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ na PS3
  6. 500 12-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**
  7. 1000 3-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**
  8. 10 000 1-miesięcznych abonamentów PlayStation®Plus**

Turniej online:

PlayStation® jest także partnerem prezentującym turnieju sieciowego FIFA Interactive World Cup, w którym gracze będą reprezentować swój kraj w walce o tytuł mistrza świata. Turniej odbędzie się tego lata, za pośrednictwem PSN. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy - od niedzielnych graczy po weteranów piłki nożnej. Każdy otrzyma szansę na grę w reprezentacji swego kraju w finałach, które odbędą się 2 i 3 lipca w Rio de Janeiro. Dzięki temu gracze będą mogli pójść w ślady swoich ulubionych piłkarzy - zaliczyć piękną asystę lub strzelić zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

We wszystkich przedsięwzięciach PlayStation® najważniejsi są gracze - dlatego szczęśliwy zwycięzca nie tylko zdobędzie tytuł mistrza FIFA Interactive World Cup™, ale weźmie też udział w prestiżowej ceremonii FIFA Ballon d’Or, odbywającej się w przyszłym roku, gdzie otrzyma swoje trofeum i będzie świadkiem przyznania tytułu najlepszego piłkarza świata, wyłonionego poprzez turniej w sieci PSN.

Dodatkowe informacje o tym, jak spełnić swe marzenia, znajdziesz na specjalnie oznaczonych pudełkach, m.in. ekskluzywnego zestawu FIFA 14 World Cup™ PS3, lub pod adresem eu.playstation.com/WorldCup2014

*Do konkursu można przystąpić maksymalnie cztery razy, ale uczestnictwo będzie liczone następująco: a) pojedynczo za dowolną liczbę kupionych PS Vita; b) pojedynczo za dowolną liczbę kupionych PS3; c) pojedynczo za dowolną liczbę kupionych PS4; oraz d) pojedynczo za dowolną liczbę cyfrowych zakupów w PlayStation®Store. Termin możliwości wygrania biletów na mistrzostwa 2014 FIFA World Cup™ Brazil upływa 25 maja 2014 o godzinie 23:59 brytyjskiego czasu letniego (BST). Dla pozostałych nagród termin zakończenia konkursu upływa 13 lipca 2014 o godzinie 23:59 brytyjskiego czasu letniego (BST). Należy uwzględnić dodatkowe 72 godziny na uwierzytelnienie adresu e-mail, w związku z czym wiadomość zgłoszeniowa powinna zostać wysłana nie później niż 72 godziny przed datą zakończenia konkursu, czyli 25 maja 2014. Aby otrzymać e-mail z potwierdzeniem udziału w konkursie, uczestnicy muszą zostać zarejestrowani w wewnętrznym systemie komunikacyjnym SCEE. W konkursie brać mogą obywatele następujących krajów: Australia, Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Niemcy, Węgry, Irlandia, Holandia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rosja, Słowacja, Hiszpania, Szwecja oraz Wielka Brytania.

**Abonament PlayStation®Plus dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy kont Sony Entertainment Network, posiadający dostęp do PlayStation®Store i szerokopasmowego łącza internetowego. Sony Entertainment Network, PlayStation®Store i PlayStation®Plus podlegają warunkom świadczenia usług i nie są dostępne we wszystkich krajach i językach; usługi i produkty dostępne w PlayStation®Plus różnią się w zależności od wieku posiadacza abonamentu; abonament PlayStation®Plus zostaje automatycznie przedłużony w momencie wygaśnięcia wcześniejszej subskrypcji, za co pobierana jest opłata w wysokości ustalonej w Warunkach świadczenia usługi SEN. Minimalny wiek użytkownika wynosi 7 lat, zaś użytkownicy poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego - eu.playstation.com/legal. Dostępność usługi nie jest gwarantowana. Opcje sieciowe poszczególnych gier mogą zostać wyłączone przy stosownym powiadomieniu - eu.playstation.com/gameservers.