Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 czerwca 2018, 20:00

autor: moir

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 9-10 czerwca

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. God of War, Halo 5, Wiedźmina 3: Dziki Gon i Assassin's Creed Origins.

Wracamy z kolejnym przeglądem promocji na gry pudełkowe i konsole. W ten weekend czeka nas prawdziwy wysyp promocji w cdp.pl i muve.pl. Do gry wkracza także Empik ze swoim Epic Summer Sale (ważne – do 12 czerwca promocje dotyczą jedynie posiadaczy karty Mój Empik) i Euro RTV AGD z akcją Dni PlayStation.

Jeśli ktoś dotąd nie miał okazji wypróbować Wiedźmina 3 (wstyd!), powinien czym prędzej zaopatrzyć się w swój egzemplarz podczas promocji Epic Summer Sale w Empiku. - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 9-10 czerwca - wiadomość - 2018-06-08
Jeśli ktoś dotąd nie miał okazji wypróbować Wiedźmina 3 (wstyd!), powinien czym prędzej zaopatrzyć się w swój egzemplarz podczas promocji Epic Summer Sale w Empiku.

Gry

Konsole

  • Dni PlayStation w Euro RTV AGD
  • Sony PlayStation VR + PlayStation 4 Camera v2 + Gran Turismo Sport + VR Worlds – 1049 zł, Euro RTV AGD
  • Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 (czarny) – 249 zł, Euro RTV AGD
  • Xbox One X + Quantum Break + Rise of the Tomb Raider – 2099 zł, Euro RTV AGD

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.