Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 stycznia 2018, 11:02

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 6-7 stycznia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. The Evil Within 2, Śródziemie: Cień Wojny i LEGO City: Tajny Agent.

Święta, święta i po świętach, a do tego po promocjach. W sklepach zakończyły się bowiem wyprzedaże, których nie brakowało w grudniu 2017 roku. Początek nowego roku jest więc dość kiepski, aczkolwiek u niektórych sprzedawców można znaleźć w niezłych cenach produkcje firmy Bethesda. W gorszej sytuacji są osoby noszące się z zakupem jednej z konsol. Najlepiej jest chyba skorzystać z oferty zagranicznego ShopTo, które całkiem tanio sprzedaje Xboksa One w zestawie z Assassin's Creed Origins. W polskich sklepach szału niestety nie ma.

PC-towe The Evil Within 2 może nabyć za około 66 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 6-7 stycznia - wiadomość - 2018-01-05
PC-towe The Evil Within 2 może nabyć za około 66 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?