Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 grudnia 2017, 09:37

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 2-3 grudnia 2017

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Dying Light, Gran Turismo Sport czy Gears of War 4.

Po zeszłotygodniowym szaleństwie związanym z czarnym piątkiem, czas wrócić do normalności. Oznacza to mniej więcej tyle, że tak wielu kuszących ofert jak przed kilkoma dniami już nie ma, ale i tak udało nam się wyszperać kilka atrakcyjnych propozycji. Warto zwrócić uwagę np. na Dying Light: The Following - Edycja Rozszerzona Winter Edition, czyli niecodzienny zestaw składający się z „podstawki”, dodatków oraz… skarpetek i komina (takiego na szyję). Cały czas można też znaleźć w atrakcyjnej cenie stosunkowo świeże Gran Turismo Sport. Resztę promocji publikujemy poniżej.

Dying Light kupicie teraz wraz ze… skarpetkami. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 2-3 grudnia 2017 - wiadomość - 2017-12-01
Dying Light kupicie teraz wraz ze… skarpetkami.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?