Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2013, 15:40

autor: Sarge

Grand Theft Auto V - zobacz zabawne reklamy występujące w grze

Na oficjalnej stronie internetowej gry Grand Theft Auto V pojawiły się nowe screeny i spoty reklamowe, jakie będzie można obejrzeć w nadchodzącej produkcji studia Rockstar North. To kolejny pokaz świetnego humoru charakterystycznego dla tej serii.

Firma Rockstar Games zaktualizowała oficjalną stronę internetową o nowe screeny i… reklamy występujące w wirtualnym świecie gry Grand Theft Auto V. Studio Rockstar North tradycyjnie stara się zadbać nawet o najdrobniejsze szczegóły swojego dzieła.

Oglądając jednym z bohaterów telewizję w Grand Theft Auto V (taka opcja była dostępna już w czwartej części) będziemy mogli natknąć się na reklamy. Oglądając widoczny w tej wiadomości film sprawdzicie kilka z nich. Twórcy po raz kolejny dali popis swojej wyobraźni i wykazali się sporą dawką humoru przy przygotowywaniu tych spotów.

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona kultowej serii gangsterskich gier akcji, która zadebiutuje 17 września bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Za deweloping gry odpowiada studio Rockstar North. Pecetowi gracze wciąż nie mogą doczekać się zapowiedzi komputerowej edycji tego tytułu.