Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2013, 09:39

autor: Góral

Grand Theft Auto V - zdjęcia z planu zdjęciowego nowej reklamy

Użytkownik forum Reddit - marcodj - opublikował materiały pochodzące prawdopodobnie z planu zdjęciowego nowej reklamówki gry Grand Theft Auto V. Dodatkowo firma marketingowa uruchomiła stronę fikcyjnego kultu religijnego Epsilon, który oczywiście jest powiązany z "piątką".

Jeden z użytkowników forum Reddit opublikował trochę materiałów z planu zdjęciowego reklamy gry Grand Theft Auto V. Dodatkowo udostępniono nagranie wideo, prezentujące najważniejsze cele i ciekawostki na temat fikcyjnego kultu religijnego Epsilon, który narodził się za czasów Grand Theft Auto: San Andreas.

Plan zdjęciowy reklamy gry GTA V.
Plan zdjęciowy reklamy gry GTA V.

Reklama kręcona była 20 kwietnia w Mexico City. Według marcodj, użytkownika forum Reddit, aktor w garniturze (zdjęcie poniżej) wysiada ze zniszczonego samochodu, cały czas mówiąc coś do kamery. Idzie w stronę samochodu stojącego pod drzewami (trzecie zdjęcie), a za nim pojawiają się różne efekty specjalne. Po chwili pierwszy pojazd wybucha.

Grand Theft Auto V - zdjęcia z planu zdjęciowego nowej reklamy - ilustracja #2
GTA V ukaże się na rynku 17 września.
GTA V ukaże się na rynku 17 września.

Jak widać na zdjęciach załączonych do informacji, firma Rockstar, deweloper gry GTA V, zamierza przenieść klimat swojej produkcji do świata realnego, o ile faktycznie materiały te dotyczą „piątki”. Na pierwszej fotce widać plakat z logo gry, więc wydaje się, że to prawda, albo świetny zbieg okoliczności.

Grand Theft Auto V - zdjęcia z planu zdjęciowego nowej reklamy - ilustracja #4
GTA = policja i pościgi.
GTA = policja i pościgi.

Na koniec mamy jeszcze dla Was nagranie wideo prezentujące założenia i ciekawostki dotyczące kultu religijnego Epsilon. Rzecz jasna jest to czysta fikcja, która została zapoczątkowana w Grand Theft Auto: San Andreas. Firma marketingowa Viral uruchomiła stronę programu, która należy do koncernu Take-Two. Kult parodiuje scjentologię - filozofię religijną, którą praktykują tak znane osoby jak aktor Tom Cruise, była żona Elvisa Presleya, Priscilla Presley, czy też John Travolta.

Grand Theft Auto to kolejna część jednej z najsłynniejszych serii gier wideo. Pierwsza odsłona trafiła na rynek w 1997 roku, jednak dopiero premiera „trójki” z 2001 roku wywołała prawdziwy szał na markę firmy Rockstar. Do tej pory sprzedano ponad 125 mln wszystkich produkcji sygnowanych nazwą GTA.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V