Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2015, 13:24

Grand Theft Auto V wraca na fotel lidera. Top 10 UK (4 - 10 stycznia)

Grand Theft Auto V wymieniło się pozycją z Call of Duty: Advanced Warfare i wróciło na pierwsze miejsce listy brytyjskich bestsellerów sprzedaży detalicznej. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi tytułami, którym udało się znaleźć w pierwszej dziesiątce hitów.

W drugim tygodniu nowego roku na fotel lidera powraca Grand Theft Auto V, które w ten sposób zamienia się miejscami z Call of Duty: Advanced Warfare. Oba tytuły tracą w stosunku do poprzedniego notowania, odpowiednio 51% i 61%, co jednak i tak wystarcza do utrzymania się na samym szczycie zestawienia, bo inni tracą równie wiele - FIFA 15 także 51%. Kilka oczek w górę wdrapało się The Crew, a do pierwszej dziesiątki wróciły gry Minecraft: PlayStation Edition i Middle-Earth: Shadow of Mordor. W minionym tygodniu żadna nowa produkcja (o ile takie były) nie trafiła do pierwszej czterdziestki.

1.

Grand Theft Auto V

2.

Call of Duty: Advanced Warfare

3.

FIFA 15

4.

Far Cry 4

5.

The Crew

6.

Assassin’s Creed: Unity

7.

Minecraft: PlayStation Edition

8.

Minecraft: Xbox Edition

9.

Destiny

10.

Middle-Earth: Shadow of Mordor

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.