Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2019, 16:18

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Graficzny lifting moda Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – zobacz porównanie

Prace nad modem Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka idą pełną parą. Autorzy podzielili się obrazkami porównującymi aktualny wygląd projektu z tym, jak prezentował się on wcześniej.

Twórcy Pożegnania Białego Wilka, czyli ambitnego moda do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, stanowiącego epilog opowieści o Geralcie z Rivii, opublikowali na swoim facebookowym profilu dwa obrazki porównujące aktualny wygląd swojego dzieła (na dole) z tym, jak prezentowało się ono wcześniej (na górze).

Na grafikach ukazujących ujęcia z Geraltem, Priscillą, Vincentem i Carmen w oczy rzucają się przede wszystkim bardziej szczegółowe (a co za tym idzie – wyglądające naturalniej) twarze postaci. Uwagę zwraca również nieco lepsze oświetlenie. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy z tego typu postów, w których deweloperzy pokażą nam, jakie zmiany na przestrzeni lat przeszła omawiana modyfikacja.

Autorzy nie omieszkali przy tym przypomnieć, że Pożegnanie Białego Wilka nie otrzyma dubbingu (podobno pytanie o niego pojawia się nader często). Poza tym deweloperzy do tej pory nie podzielili się datą premiery swojego dzieła – jak jednak wiemy od maja, ukaże się ono jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że mod Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka został zapowiedziany w lipcu 2016 roku. Niemal dwa lata później mogliśmy natomiast zobaczyć pierwszy fragment rozgrywki. Za sprawą omawianej modyfikacji gracze wezmą udział w weselu Geralta i Yennefer, spotkają starych znajomych, a także odwiedzą twierdzę Kaer Morhen; poza tym podczas przygody mają trafić „również w inne zaskakujące, mroczniejsze miejsca”.

  1. Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka na Facebooku