Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2020, 12:59

autor: Adrian Werner

Gracze nadal spotykają gigantyczne konie w Red Dead Online

Wirtualny Dziki Zachód w RDR Online nadal nawiedzają gigantyczne konie. Jeden z fanów gry natknął się niedawno na takiego kolosa, co jest o tyle zaskakujące, że o błędzie powodującym ten fenomen wiadomo od wielu miesięcy.

Gracze nadal spotykają gigantyczne konie w Red Dead Online - ilustracja #1
Źródło: DestructingBeauty.

Już dziesięć miesięcy minęło od premiery pełnej wersji Red Dead Online, czyli modułu sieciowego gry Red Dead Redemption 2, a mimo to nadal zdarzają się w nim zabawne problemy techniczne. Na jeden z nich, powodujący pojawianie się gigantycznych koni, natknął się fan o ksywce DestructingBeauty.

Jak tłumaczy, spokojnie polował sobie na kaczki w RDR Online, gdy nagle wpadł na olbrzymiego wierzchowca, który po chwili rozpłynął się w powietrzu. To zdarzenie powinno spodobać się fanom Shadow of the Colossus, a u reszty graczy najpewniej wywoła jedynie rozbawienie. Mniej zabawny jest fakt, że spowodował je błąd techniczny, o którym wiadomo od dłuższego czasu.

Filmiki z gigantycznymi ogierami pojawiały się już w październiku ubiegłego roku, a mimo to do dzisiaj powodujące je błędy nie zostały naprawione przez studio Rockstar Games.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 ukazało się 26 października 2018 r. na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Z kolei pod koniec ubiegłego roku gra trafiła na PC – wpierw debiutując przez Rockstar Games Launcher oraz serwis Epic Games Store, a miesiąc później na Steamie.

Z kolei sieciowy moduł Red Dead Online miał premierę na konsolach w maju 2019 roku, po wielu miesiącach beta-testów. Na PC rozgrywki multiplayer zostały udostępnione wraz z wydaniem konwersji RDR2.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku Grand Theft Auto V, studio Rockstar Games zdecydowało się nie tworzyć żadnych dodatków fabularnych do Red Dead Redemption 2. Zespół woli skoncentrować się na rozwijaniu Red Dead Online.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Rockstar Games
  2. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2
  4. Poradnik do gry Red Dead Redemption 2
  5. Kompendium wiedzy o Red Dead Redemption 2

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.