Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 marca 2020, 12:52

autor: Aquma

Zaginione dziewczyny – zwiastun kryminału Netflixa przed premierą

W sieci pojawił się zwiastun filmu Zaginione dziewczyny – produkcji przedstawiającej prawdziwą historię kobiety, która próbując odnaleźć swoją córkę trafiła na ślad serii niewyjaśnionych morderstw. Film zadebiutuje jutro na platformie Netflix.

Zaginione dziewczyny – zwiastun kryminału Netflixa przed premierą - ilustracja #1
Zaginione dziewczyny to coś dla miłośników mrocznych thrillerów.

Netflix udostępnił zwiastun swojego nowego filmu pod tytułem Zaginione dziewczyny – adaptacji bestsellerowej książki Roberta Kolkera pod tym samym tytułem. Jest to oparte na faktach dzieło, opowiadające o matce, która stara się odnaleźć swoją córkę i trafia na ślad serii niewyjaśnionych morderstw. Trailer możecie zobaczyć poniżej.

W filmie zobaczymy m.in. Amy Ryan (odtwórczyni głównej roli, aktorka znana z Gdzie jesteś, Amando?), Gabriela Byrne’a (Dziedzictwo. Heredietary), Thomasin McKenzie (Jojo Rabbit), Lolę Kirke (Mozart in the Jungle), Oonę Laurence (Mój przyjaciel smok) czy Deana Wintersa (Oz). Za reżyserię odpowiada Liz Garbus (What Happened, Miss Simone?), zaś scenariusz jest dziełem Michaela Werwiego (Podły, okrutny, zły).

Warto przypomnieć, że omawiana produkcja zadebiutuje już jutro i będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Netflix.

  1. Netflix – strona oficjalna
  2. Zaginione dziewczyny – Netflix